Jiří Pleskač

Vztahuje se k

Ve tmě a mrazu stoupali na hřebeny Krkonoš

Pec pod Sněžkou - Známé krkonošské středisko se v sobotu proměnilo v centrum českého skialpinismu. Čtyři stovky lyžařů totiž přilákala možnost zdolávat prudké svahy ve tmě a mrazu.

Za tmy, na skialpech a s čelovkami na helmách chtějí zdolat zasněžené hory

Pec pod Sněžkou - Říká se, že kdo se chce projet na lyžích po Jizerských horách, stačí mu běžky. V Krkonoších jsou ale lepší skialpy, lyže se speciálním vázáním, která má při výstupu patu volnou a při sjezdu pevně uchycenou v bezpečnostním vázání....

Časté otázky: Pračky se sušičkou

2.ledna » Časopis dTest
Jak hodnotí pračky kombinované se sušičkou odborníci? Považují je za praktické pomocníky do domácnosti, nebo spíše kočkopsa, který moc užitečný není? A jak hojně jsou tyto výrobky v Česku vůbec používané? Ptali jsme se v servisech praček a sušiček...

Časté otázky: Pračky

31.srpna » Časopis dTest
Pračka není levná věc a všichni si samozřejmě přejeme, aby nám nový nákup vydržel do nejdéle. Zeptali jsme se odborníků na tipy, kam doma pračku postavit, které programy ji nejvíce opotřebují, i třeba jak bude podle nich praní probíhat za deset let.

Tato informační stránka o Jiří Pleskač zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Pleskač" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes