Monika Pleskotová

Vztahuje se k

O Veselí nad Moravou se vysílá i v Americe

Česko-americká nekomerční televizní společnost Czech-American TV, která vysílá své pořady na kabelové televizi v USA, odvysílala začátkem ledna propagační video z Veselí nad Moravou.

Vsetín v americké televizi. Líbil se!

31.ledna » Vsetín
Vsetín – Město folkloru, sportu, krásné valašské přírody, specialit, zkrátka město pro bezpečnou letní či zimní dovolenou. Vsetín se představil divákům ve Spojených státech amerických, a to prostřednictvím kabelového vysílání nekomerční televizní ...

Opravujeme balkón – snadno, levně, rychle!

20.července » ČRo Sever
Panelákové balkóny a lodžie některých domů už mají leccos za sebou a je to na nich vidět. Léto nahrává tomu zkrášlovat prostředí, ve kterém žijeme, a tak si ukážeme, že dát do pořádku právě tuhle „rozšířenou část bytu“ je hračka.

Předání cen výherkyni

17.února » Dioné
Včera jsme konečně zveřejnili dlouho očekávanou soutěž nejen o 2 lístky na blížící se Studentský ples ZČU , ale také o věcné ceny. Vítězkou se stala Monika Pleskotová z FEKu, která měla z výhry velkou radost. Zde se můžete podívat, jak k předání d...

Tato informační stránka o Monika Pleskotová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Pleskotová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes