Oldřich Pleštil

Vztahuje se k

V Přelouči exhumovali ostatky francouzského skladatele. Zamíří domů

16.května » iDNES.cz
Jeden z mnoha příběhů nejstrašnějšího světového konfliktu v dějinách lidstva má svůj konec. Z hrobu na přeloučském hřbitově byl po 71 letech exhumován francouzský skladatel Casimir Oberfeld, který zahynul v transportu smrti. Další články k tématu:...

V Přelouči exhumovali ostatky francouzského skladatele. Zamíří domů

16.května » iRegiony Impuls
Jeden z mnoha příběhů nejstrašnějšího světového konfliktu v dějinách lidstva má svůj konec. Z hrobu na přeloučském hřbitově byl po 71 letech exhumován francouzský skladatel Casimir Oberfeld, který zahynul v transportu smrti.

Filmaři natočí cestu slavného skladatele z Přelouče na Montmartre

24.dubna » iDNES.cz
Ačkoliv hudbu skladatele Casimira Oberfelda v Česku málokdo zná, ve třicátých letech patřil k nejpopulárnějším ve Francii. Během druhé světové války však jeho život ukončil u Přelouče transport smrti. Příští měsíc se mají jeho ostatky vrátit domů....

Filmaři natočí cestu slavného skladatele z Přelouče na Montmartre

24.dubna » iRegiony Impuls
Ačkoliv hudbu skladatele Casimira Oberfelda v Česku málokdo zná, ve třicátých letech patřil k nejpopulárnějším ve Francii. Během druhé světové války však jeho život ukončil u Přelouče transport smrti. Příští měsíc se mají jeho ostatky vrátit domů.

Tato informační stránka o Oldřich Pleštil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Pleštil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes