Filip Plíhal

Vztahuje se k

Po dvou dnech byl otevřen tunel Cholupice na Pražském okruhu

16.ledna » Pražský patriot
Po dvou dnech byl včera odpoledne znovu otevřen tunel Cholupice na Pražském okruhu. Původně měl být zprůjezdněn až dnes ráno.

Ústavní soud odmítl stížnost muže, který dostal 12 let za bodnutí do srdce

12.ledna » Pražský patriot
Stížnost Filipa Plíhala, jenž předloni bodl do srdce hosta baru na Černém Mostě, odmítl Ústavní soud. Plíhal si odpykává 12 let ve vězení. Napadený muž útok přežil, což znalci z oboru lékařství označili „v podstatě za zázrak“.

Hosta v baru bodl nožem, dostal 12 let. Je to moc, stěžoval si

12.ledna » Týden.cz
Ústavní soud odmítl stížnost Filipa Plíhala, jenž předloni bodl do srdce hosta baru na Černém Mostě v Praze. Odpykává si 12 let ve vězení. Napadený muž útok přežil, což znalci z oboru lékařství označili "v podstatě za zázrak". Ústavní soudci stížn...

Hosta na baru bodl nožem, dostal 12 let. Je to moc, stěžoval si

12.ledna » Týden.cz
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost Filipa Plíhala, jenž předloni bodl do srdce hosta baru na Černém Mostě v Praze. Odpykává si 12 let ve vězení. Napadený muž útok přežil, což znalci z oboru lékařství označili "v podstatě za zázrak". Ústavní soudci ...

Soud odmítl stížnost muže, který dostal 12 let za bodnutí do srdce

12.ledna » Deník.cz
Brno - Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost Filipa Plíhala, jenž předloni bodl do srdce hosta baru na Černém Mostě v Praze.

Bodl kamaráda do srdce, odpyká si 12 let, potvrdil soud

4.října » Týden.cz
Filip Plíhal, jenž loni bodl do srdce hosta baru na Černém Mostě v Praze, neuspěl s dovoláním k Nejvyššímu soudu. Odpyká si tedy 12 let ve vězení. Napadený muž útok přežil, což znalci z oboru lékařství označili "v podstatě za zázrak".

Recidivista bodnul hosta v baru do srdce. Soudce vynesl přísný trest

26.února » EuroZprávy.cz
Praha - Filip Plíhal (30), který bodl loni v létě do srdce jednoho z hostů baru Tsunami na Černém Mostě, dostal dnes trest 13,5 vězení. Pražský městský soud mu také na deset let zakázal pobyt v metropoli.

Půjčeným nožem bodl muže v baru do hrudníku, dostal třináct a půl roku

26.února » iRegiony Impuls
Za loňský pokus o vraždu svého známého na zahrádce baru Tsunami si třicetiletý Filip Plíhal odpyká 13 a půl roku ve věznici s nejtvrdším režimem. Na 10 let má navíc zakázán pobyt v Praze, rozhodl senát pražského městského soudu.

Půjčeným nožem bodl muže v baru do hrudníku, dostal třináct a půl roku

26.února » iDNES.cz
Za loňský pokus o vraždu svého známého na zahrádce baru Tsunami si třicetiletý Filip Plíhal odpyká 13 a půl roku ve věznici s nejtvrdším režimem. Na 10 let má navíc zakázán pobyt v Praze, rozhodl...

Tato informační stránka o Filip Plíhal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Plíhal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes