Jaroslav Plíšek

Starší dorostenci vyprášili Jihlavu 8:0!

Jan Hrabal - PARDUBICE — Tak tenhle víkend se starším dorostencům Dynama povedl: po výrazné výhře nad Kometou si svěřenci Michala Mikesky a Jaroslava Plíška smlsli na jihlavské Dukle, tu porazili 8:0. Čtyři branky a dvě asistence nabral Dominik Ch...

OBRAZEM: Nejtěžší krosový běh v jižních Čechách má své vítěze

Litvínovice – Osmnáctý ročník Klekluli běhu vyhrál Jaroslav Plíšek a Tereza Chlupová. Běželi z Českého Krumlova do Litvínovic přes Kleť i Kluka.

Dynamo ovládlo Turnaj hejtmana Pardubického kraje

Jan Hrabal - PARDUBICE — Vítězstvím starších dorostenců Dynama Pardubice skončil Turnaj hejtmana Pardubického kraje, který se konal o víkendu v Tipsport areně. Svěřenci Michala Mikesky a Jaroslava Plíška vyhráli oba nedělní zápasy a z rukou Michae...

Tato informační stránka o Jaroslav Plíšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Plíšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes