Jindřich Plíšek

Dorostenci padli počtvrté v řadě, nestačili na Tábor

3.listopadu » BK Mladá Boleslav
Jaroslav Kindl - T á b o r – Na první branku se trpělivě čekalo až do závěru první třetiny. Táborští se gólem „do šatny“ zjevně dostali do střelecké nálady. Bylo odehráno šest minut z druhé části, když Jihočeši navyšovali už na 3:0. Tento náskok s...

DOR: MBL - CEB 5:3 (1:0sn) - Dorost nezískal v Mladé Boleslavi ani bod

Denisa Józsová - V posledních zápasech se dorostu moc nedaří. V posledních pěti zápasech zvítězil jen dvakrát, navíc v nich inkasoval hned dvacet tři branek. To se pokusili Jihočeši zlomit na ledě Mladé Boleslavi, ale moc se jim to nepodařilo. Pad...

Tato informační stránka o Jindřich Plíšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Plíšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes