Marie Plísková

Vztahuje se k

Bezplatné testování na žloutenku nabídne i letos Žlutý den prostějovské nemocnice

25.července » Novinky.cz
Bezplatné vyšetření a spoustu informací týkajících se hepatitidy získají lidé na osvětové akci s názvem Žlutý den. Tu pořádá Nemocnice Prostějov ve čtvrtek 27. července odpoledne.

Třetí ročník prostějovského Žlutého dne nabídne osvětu ohledně žloutenky i bezplatné testování

25.července » InfoDnes.cz
(olomoucdnes.cz) Zájemci o problematiku hepatitidy, lidově žloutenky, si přijdou na své již tento čtvrtek 27. července v Nemocnici Prostějov. Při příležitosti Světového dne hepatitidy uspořádala nemocnice tradiční osvětovou akci, během které si bu...

Úředníci o příspěvku na dojíždění neinformují, stěžují si uchazeči z úřadu práce

27.srpna » Vyškovský deník
Vyškovsko – Přes tři čtvrtě roku byl syn Vyškovanky Marie Pliskové vedený na úřadu práce. Ze dne na den si však našel místo v Brně, a tak se z evidence nechal vyřadit. Po několika dnech zjistil, že má nárok na příspěvek na dojíždění, který institu...

Bezplatný test na žloutenku nabídne prostějovská nemocnice v rámci programu Žlutého dne

26.července » Novinky.cz
Na čtvrtek 28. července připravila Nemocnice Prostějov osvětovou preventivní akci s názvem Žlutý den. Příchozí zde získají mnoho informací o žloutence a jak se tomuto onemocnění bránit. A chybět nebude ani bezplatné vyšetření.

Tato informační stránka o Marie Plísková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Plísková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes