Tonička Plíšková

Vztahuje se k

Tonička Plíšková: Další záhadné kruhy v naší zemi

8.září » Ve hvězdách TV
Prosím Přihlásit se pro zobrazení tohoto obsahu. (Nejste členem? Zaregistrujte se!) Příspěvek Tonička Plíšková: Další záhadné kruhy v naší zemi pochází z Ve hvězdách TV

Tonička Plíšková: Záhadné kruhy na přehradě

23.května » Ve hvězdách TV
Prosím Přihlásit se pro zobrazení tohoto obsahu. (Nejste členem? Zaregistrujte se!) Příspěvek Tonička Plíšková: Záhadné kruhy na přehradě pochází z Ve hvězdách TV

Mediální taškařice - pod cizí taktovkou...

7.května » blog.idnes.cz
Dirigenti taškařice sice nejsou známi - mnozí se však do podobných "aktivit" zapojují již mnoho let. Největší potěšení a příjmy jim přinášejí blížící se volby - parlamentní i prezidetské - a snadno se vybudí emoce čtenářů i diváků.

Moudrost, pravda a bezpodmínečná láska mění svět

7.března » blog.idnes.cz
Je načase! Svět se mění s velikou gradací - snad lidstvo tyto změny zvládne. Jsme zaostalá civilizace žijící na různých úrovních - nedodržujeme ani zákony lidské - ne tak vesmírné. Ženy musí projevit svou sílu, lásku a laskavost.

Moc předána do rukou LIDU!

25.ledna » blog.idnes.cz
Všemu Lidu na planetě Zemi. Ne ovladačům a satanistům, ale tvořivému Člověku s láskou k rodině, vlasti i planetě, již ochraňuje s láskou v Srdci. Jen dobří a čestní lidé mohou napravit, co způsobily mocichtivé a zbabělé "elity".

Váleční štváči - lidé či nelidé?

18.ledna » blog.idnes.cz
Elity se ocitly na pokraji svých sil. Moc se jim hroutí pod rukama. Penězotoky ustanou co nevidět. Lid již otročit na mocipány odmítá.Svět se mění! Má jedinečnou šanci zbavit se otrokářských stvůr i potměšilých entit řídících svět

Vaši chlapci se nechovají dobře...

26.prosince » blog.idnes.cz
Mi řekla útlá paní plejádského typu - přicházela po peronu od 4 hochů, kteří právě udiveně mizeli v podchodu.Vyskytla jsem se asi ve správném čase a na správném místě. Viděla jsem tu hovořící skupinku 4 hochů a dívenky, či paní...

Probudí se konečně Evropa nebo zůstane "dobroserem"?

20.prosince » blog.idnes.cz
Šíří pomyslné "dobro" na všechny světové strany - často do celého světa, ačkoli ji nikdo nežádá a "dobro" Evropy a západu se zvrhlo v ovládání jiných zemí, války, smrt a otroctví.Války o kolonie přinesly jedněm zisk, druhým smrt.

Generace budoucnosti se probudila...

18.listopadu » blog.idnes.cz
Starším generacím může naslouchat - ne je však poslouchat. Má jiný směr a jiný cíl své cesty. Svět se mění a nové prostory se otevřely. Mládí jde vlastní cestou moudrosti a tvořivosti. Koncert budoucnosti u sv. Václava se vydařil.

Albertov 17/11 2016 - cesta do budoucna

15.listopadu » blog.idnes.cz
Stojíte na rozcestí - čeští studenti a akademici. Je to velká výzva! Jak obstojíte? Východ jste zamítli, západ má svých starostí dost a bude mít... Vlastního národa si nevážíte, ač jste z něj všichni vzešli. Co si o sobě myslíte?

Kam se vydáte milí sluníčkáři a Pražská kavárno!

27.října » blog.idnes.cz
Český národ oslaví 28.říjen 2016 s láskou v srdci v krásné přírodě naší milované vlasti koupající se v záři podzimních paprsků slunce. My - Češi, Moravané i Slezané - si vážíme země, v níž jsme se narodili my i naši předkové.

Co víte „světové elity“ o mimozemšťanech?

6.října » blog.idnes.cz
Víte vše – ale nepovíte! Neodtajníte své utajené projekty s těmi divnými entitami, s jejichž technologií ovládáte celou Zem i prostor kolem planety.

Tato informační stránka o Tonička Plíšková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tonička Plíšková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes