Jiří Plíva

Vztahuje se k

Plíva: Spory o dvouleté děti

5.dubna » Svobodní
V souvislostí s úmyslem některých poslanců dát do zákona povinnost pro mateřské školy přijímat do péče už dvouleté děti se o tomto problému diskutuje a diskuze často míří do nepodstatných věcí. The post Plíva: Spory o dvouleté děti appeared first ...

Plíva: Indoktrinace ve školství

27.února » Svobodní
Indoktrinace (z lat. doctrina, nauka) znamená úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určité doktríny, názorů či postojů, které nepřipouští diskusi ani kritiku. Někdy je provázeno nátlakem nebo hrozbami. (Wikipedie). The post Plíva: Indoktr...

Tichý exodus z veřejného školství

31.srpna » blog.idnes.cz
Nedávno jsem si přečetl článek s titulkem, který jsem si přeložil jako „Tichý exodus z veřejného školství“ .

Kvalitu základních škol nelze zvyšovat kariérním řádem pro učitele

8.března » blog.idnes.cz
Zvyšování kvality hlásali všichni ministři a ministryně školství, co jich kdy bylo. Jaký je výsledek? Nic se nezměnilo. Je to mizérie, jako vždy bylo. Rodičům školáků jakoby to nevadilo. Kromě malého množství osvícenějších rodičů

Jakub Čech versus Václav Klaus ml.

17.února » blog.idnes.cz
"Studenti, držte hubu a krok", pustil se Václav Klaus ml. do Jakuba Čecha. A pořádně mu to nandal. Prý je udavač ve stylu Pavlíka Morozova. Ale Václav Klaus ml. nesahá tomu studentíkovi ani po kotníky.

Jak vystupovat v mediích

15.prosince » blog.idnes.cz
O chování a charismatu při vystupování v rozhlase a televizi a jak se to rezonuje u diváků a posluchačů na podobenství elektromagnetického pole.

Zdravotnictví - poptávka a nabídka a ústava

12.listopadu » blog.idnes.cz
Po včerejším rozhovoru prezidenta České lékařské komory Milana Kubka v Radiožurnálu jsem měl dnes k ránu plnou hlavu znepokojivých myšlenek (ještě v posteli).

Volné pohyb pro cizince přicházející v míru! Ale…

23.května » blog.idnes.cz
To, co tady hodlám prezentovat jako libertiánský názor, to není nic nového. Volný pohyb cizinců fungoval nejen v Evropě po staletí.
Tomio Okamura - Český podnikatel a politik
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Miroslav Kalousek - Politik za TOP 09

Tato informační stránka o Jiří Plíva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Plíva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes