Karel Plocek

Vztahuje se k

Ještě v roce 1929 tady byl hostinec s dámskou společností. Teď Tady bydlí rozhlas Hradec Králové

10.května » ČRo 2 - Praha
Domovem hradeckému studiu je od roku 1997 nárožní dům za hradeckým Tyršovým mostem. Dům má bohatou (a lechtivou) historii. A při poslední přestavbě z bankovní domu na rozhlasový se tady docela „vyřádili“ dva architekti.

Jung, Carl Gustav: Aspekty mužství

18.července » iLiteratura.cz
Výbor textů proslulého švýcarského lékaře a psychoanalytika o mužství je po desetiletí ikonická četba nejen pro mužskou část populace, která hledá odpovědi na různá duševní zauzlení. Čtivé Jungovy studie, přednášky, dopisy a odpovědi, prolnuté oso...

Koncert smyčcového tria Gideon

21.března » Uherský Brod
Příznivci vážné hudby jsou srdečně zváni do Muzea Jana Amose Komenského. V úterý 21. března v sloupovém sále zahraje houslista Pavel Wallinger, violista Karel Plocek a violoncellista Jan Škrdlík, kteří dohromady tvoří trio Gideon. Jejich koncert z...

Trio od sv. Jakuba vystoupí v Akátovém domě

18.prosince » Novinky.cz
V domově pro seniory Akátový dům, Městečko 52, Rajhrad, představí svoje umění Trio od sv. Jakuba. Vánoční vystoupení vokálního a instrumentálního souboru pod vedením Karla Plocka se uskuteční ve středu 21. prosince od 15.30 hodin.

Benefiční koncert v Počátkách

21.dubna » Vysocina-news.cz
Skladby Bacha, Mozata, Schuberta, Dvořáka, ale i Webbera či Boccelliho zazní na benefičním koncertu, který se koná v počáteckém kostele v sobotu 23. dubna.

Trio od sv. Jakuba koncertovalo v Rajhradě

23.března » Novinky.cz
Domov pro seniory Akátový dům v Rajhradě uspořádal ve středu 23. března pro své obyvatele i veřejnost Velikonoční koncert. Vystoupilo Trio od sv. Jakuba ve složení Milan Řihák (zpěv), Karel Plocek (viola) a Martin Jakubíček (klávesy).

ALOIS MUSIL: Vzpomínkový galavečer

23.března » Vyškov
Večerem provází MUDr. Jana Zita Štelclová. V rámci programu uslyšíte smyčccové trio ve složení Pavel Fajtl (housle), Karel Plocek (viola) a Jan Škrdlík (violonecello). Cena: 120,- / 100,- / 50,- Kč.
Milan Kubek - Předseda České lékařské komory
Jan Bartošek - Politik za KDU-ČSL
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Karel Plocek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Plocek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes