Call of Duty: Vanguard se chlubí prvními záběry z kampaně na východní frontě

26.srpna » Doupě.cz
Tento rok se Call of Duty podívá zpět do doby druhé světové války včetně bojů ve východní Evropě. Zrovna východní fronta bývá ve hrách často opomíjená. Nové záběry ze Stalingradu však vypadají skvěle.

Cholenská si dojela na MS juniorů pro stříbro ve skikrosu

26.března » Sport.cz
Sedmnáctiletá Diana Cholenská získala na juniorském mistrovství světa stříbro ve skikrosu. Pro českou výpravu na šampionátu v akrobatickém lyžování a snowboardingu v Krasnojarsku vybojovala pátou medaili.

Další medaili pro české juniory přidala Cholenská. Slaví stříbro ve skikrosu

26.března » ČT24

Johnny Depp už je opět single, nevyšel mu vztah s mladičkou go-go tanečnicí

13.prosince » Kafe.cz
Johnny Depp tedy štěstí v lásce zrovna nemá. Nejprve mu krachl dlouholetý vztah s matkou jeho jediných dvou dětí Vanessou Paradis, posléze ho obvinila teď už exmanželka Amber Heard z domácího násilí a teď ho opustila i mladičká go-go tanečnice Polin…

Mistryně světa v extrémním slalomu Veronika Vojtová přežila všechny jízdy

9.září » sportovnilisty.cz
Poslední den závodního Světového poháru ve vodním slalomu v pražské Troji uzavřel atraktivní závod Mistrovství světa v extrémním slalomu. Zatímco v každé předešlé disciplíně Světového poháru bojovali kajakáři na trati sami a na dálku, tady měli soup…