Jana Poncarová

Vztahuje se k

Jak udělat super zdravé smoothie?

23.května » Nazeleno.cz
Oblíbili jste si smoothie? Nebo jste si zrovna pořídili mixér a s přípravou zdravých koktejlů teprve začínáte? Ukážeme vám, jak si připravit super zdravé smoothie ke snídani nebo ke svačině.

Pece a hypokausty: Staronové způsoby vytápění rodinných domů

21.května » Nazeleno.cz
Sálavé teplo je znovuobjevený způsob vytápění. Do českých domácností se nyní vrací pece, kachlová kamna a hypokausty. Jaké jsou jejich výhody? A proč je sálavé teplo tak oblíbené?

Sazby na vytápění a ohřev vody. Jak získat levnější elektřinu

21.května » Peníze.cz
Noční proud je minulostí, ale pokud doma máte přímotopy nebo bojler, může vám i tak do zásuvek proudit levnější elektřina. Jak získat výhodnější sazbu? A jak poznáte, že jde lacinější proud?

Tlení pro radost: Jak mít do roka vyzrálý kompost?

19.května » Nazeleno.cz
Většinou bývají v rohu zahrady. Tvoří je staré trámy, jednoduché dřevěné konstrukce nebo moderní plastová zařízení. Komposty jsou nezbytné. Ušetří vám za odvoz popelnice a pomohou vnést do vaší zahrady živiny. Jak správně kompostovat?

Proč vysadit slunečnici k salátům aneb Mazané zahradničení

19.května » Proženy.cz
Zelenina, nebo květiny? Rozhodnout se nemusíte. Pěstujte je společně. Květiny zeleninovým záhonům sluší – přilákají včely a motýly a ochrání úrodu před slimáky i plísní. Jak na společné pěstování?

GDPR

17.května » Co jíme.cz
Když jste naším zákazníkem, návštěvníkem webu nebo odběratelem novinek, svěřujete nám své osobní údaje. Za jejich ochranu a zabezpečení zodpovídáme. Seznamte se proto s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, která máte v souvislosti s Obecným ...

Květen v zahradě. Vysazujte rajčata i dýně, zalévejte jahodník

15.května » Nazeleno.cz
Už v květnu si můžete užívat první plody své práce. Sklízet budete například ředkvičky nebo saláty. Zároveň je čas vysazovat choulostivé rostliny, například rajčata, a vysévat červenou řepu. Nezapomeňte zalévat jahodníky a vysazovat letničky.

Čaj z lesa. Salát z louky. Pohostí vás příroda

14.května » Peníze.cz
Za trochu bršlice kozí nohy přidané do salátu zaplatíte ve vyhlášené restauraci hříšné peníze. Na loukách roste zadarmo. A je tady toho víc: z kopřiv si poduste špenát, z jitrocelových listů vyrobte sirup, z hrstí bylin vařte čaj, z divokých listů...

Zmrzlí muži jsou tu aneb Začíná zahradnický ráj! Co musíte právě teď udělat?

12.května » Proženy.cz
Zmrzlí muži slaví svátek v polovině května. A potom nastává zahradnický ráj. Ven můžete konečně vysazovat choulostivky, třeba dýně, cukety nebo celer. Z domu už může i rozmarýna.

Stavíte pasivní dům? Nová zelená úsporám vám přispěje až 450 tisíc korun

11.května » Dřevostavitel
Na stavbu pasivního domu můžete do roku 2021 získat dotaci z Nové zelené úsporám. Stát vám přispěje až 450 tisíc korun. Jaké jsou podmínky a jak o dotaci zažádat? - www.drevostavitel.cz

Pytel na balkoně aneb Kdo ochutná vlastní brambory, nebude chtít jiné

11.května » Proženy.cz
Kdo jednou ochutná vlastní brambory, nebude chtít už jiné. Láká vás to? Ještě stále je čas vysazovat. Pěstovat brambory můžete na záhonech, v posečené trávě nebo v pytli na balkoně. Ukážeme vám, jak na to.

Jak si vybrat tepelné čerpadlo?

9.května » Nazeleno.cz
Tepelná čerpadla ušetří oproti běžnému plynovému kotli až polovinu nákladů. Jsou považované za ekologický a úsporný zdroj vytápění. Až 120 tisíc korun na ně můžete získat z kotlíkových dotací. Jaké jsou druhy tepelných čerpadel? A jak technologii ...
Ron Paul - Americký lékař a republikánský politik
Jana Paulová - Herečka
Miroslav Horníček - Český herec

Tato informační stránka o Jana Poncarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Poncarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes