Michal Pospíchal

Vztahuje se k

Diablo II se vrací v bezplatném remaku skrze modifikaci do Starcraftu II

16.května » CDR
I po dlouhých 18 letech se může druhé Diablo pyšnit aktivní komunitou, která na tento historii píšící titul nedá zapomenout. Důkazem tomu je nejnovější modifikace do Starcraftu II, která původní druhý díl obléká do moderního kabátku.

Nad lootboxy se pomalu stahují mračna. Belgie plánuje trestní stíhání

15.května » CDR
Kauza s lootboxy v nedávné době velmi rozvířila vody. Hráči se pomalu začínají bouřit a hry, které díky tomuto pomocníkovi chtějí nestydatě vydělávat, bojkotují tak, že je nekupují a vlády různých zemí hledají právní cesty, jak tento nešvar omezit...

Facebook údajně chystá vlastní kryptoměnu

14.května » DIIT.cz
Facebook se pouští snad do každého moderního trendu, a pokouší se jej aplikovat pro své vlastní potřeby. Možnost decentralizace transakcí zřejmě společnost také zaujala, a tak nyní prozkoumává možnosti, jak na tento trh vkročit.

Poznejte barvu šílenství, Darkest Dungeon připravuje nové DLC

11.května » CDR
Zelená je tráva, modrá je dobrá, ale jakou barvu má takové šílenství? To se dozvíte už brzo s příchodem DLC The Color of Madness pro Darkest Dungeon… pokud se tedy odvážíte.

Umělá inteligence Facebooku prý pomáhá při náboru teroristů

11.května » CDR
Podle nejnovější studie pomáhal Facebook navazovat přátelství mezi extrémisty, kteří inklinovali k Islámskému státu. Může za to údajně umělá inteligence, respektive funkce, která umožňuje objevovat nové přátele.

Beyond Good & Evil 2 se chlubí prvními záběry ze hry

7.května » CDR
Fanouškům se zatajil dech, když vloni došlo k ohlášení druhého Beyond Good & Evil, který původně vyšel před 15 lety. Přestože cesta pro druhý díl byla poměrně trnitá a byly momenty, kdy jsme něj už téměř nevěřili, konečně máme příležitost se na dí...

Zkuste si For Honor nebo XCOM 2 tento víkend zdarma

5.května » CDR
Pokud jste oddaní svým hracím strojům a nenecháte se odradit nechutně hezkým počasím venku, a pokud nevlastníte For Honor, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud ne, máme jen obyčejnou zprávu: For Honor a XCOM 2 budou přes víkend přístupné zdarma.

Facebook spustí seznamku. Z nasbíraných informací vám najde životního partnera

3.května » DIIT.cz
Pokud vás nebaví single život, ale běžné seznamky pro vás nejsou tím pravým ořechovým, možná oceníte funkci "Dating", kterou aktuálně vyvíjí společnost Facebook, a která bude jeho součástí. Vývojáři si od ní slibují mnoho nových šťastných vztahů.

Total War se převlékne do Warcraftu skrze fanouškovskou modifikaci

27.dubna » CDR
Medieval II: Total War se převlékne do kabátku Warcraft univerza. Za projektem stojí skupina fanoušků, která se rozhodla propojit dvě populární značky v jednu. Chtějí navázat na úspěch dvojice oficiálních dílů Total War: Warhammer, které jako prvn...

V sídle YouTube se střílelo, nejméně 6 zraněných. Útočníkem byla žena

4.dubna » CDR
Nejméně šest zraněných si vyžádal střelecký útok v kalifornském sídle společnosti YouTube, provozovatele největšího videoportálu na světě. Útočníkem byla žena, podle policie je mrtvá.

Oznámeno Call of Duty: Black Ops IIII. Blizzard postupně ztrácí svůj Battle.net

9.března » CDR
Activison navázal na tradici a v prvním čtvrtletí nového roku oznámil další Call of Duty. Šanci opět dostane tým vývojářů ze společnosti Treyarch, kteří už počtvrté opráší sérii Black Ops.

Ubisoftu uniklo oznámení The Division 2. Můžeme jej očekávat na Playstation 5?

8.března » CDR
Před několika minutami se na oficiálních stránkách Ubisoftu objevilo předčasně logo údajně chystaného Tom Clancy’s The Division 2. Odhalení můžeme očekávat již brzy.
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Michal Pospíchal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Pospíchal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes