15
new stories - click to show

Denver Post

Related to

Právnička Trumpa Sidney Powell: „Připravujeme se na převrácení volebních výsledků ve více státech“

16.November » AC24.cz
Bývalá federální prokurátora Sidney Powell, právnička Trumpovy kampaně, v nedělním rozhovoru naznačila, že v tvrzeních prezidenta Donalda Trumpa o voličských podvodech a nesrovnalostech přichází stále více důkazů. (Foto: Youtube)

Další střelba na demonstraci v USA. Při protestech v Denveru padl k zemi muž

11.October » CNN Prima NEWS
Sobotní protesty v Denveru skončily zastřelením člověka. Vše se odehrálo na pozadí nepřátelských shromáždění aktivistů krajní pravice a krajní levice. Okolnosti jsou stále nejasné, ale tamní televizní zpravodajská stanice 9News uvedla, že v souvis...

Kvůli kýchajícímu cestujícímu byl odkloněn let. Ostatní se báli, že má koronavirus

11.March » Novinky.cz
Kýchající a kašlající pasažér zapříčinil odklon letu společnosti United Airlines. Cestující, kteří seděli v jeho blízkosti, pojali podezření, že má koronavirus, začali panikařit a požadovali, aby byl muž vysazen, píše server Independent.

Úřady vyšetřují, odkud se vzala flotila velkých dronů

2.March » ExtraStory.cz
Skupina dronů byla spatřena v několika amerických okresech, přitom nikdo neví, komu patří nebo kam a odkud letěly. Celou věcí už se zabývají americké úřady.

Nad americkými státy Nebraska a Colorado se opakovaně objevují záhadné drony. Vyvolaly UFO hysterii

11.January » Lidovky.cz
Lidé v amerických státech Nebraska a Colorado v posledních týdnech řeší výraznou aktivitu záhadných dronů, které opakovaně přelétávají nad jejich územím. Úřady zatím nebyly schopné identifikovat, odkud se vzaly ani proč se neustále objevují. Mezi ...

Nad USA létají roje dronů. Nikdo neví, co dělají ani čí jsou

3.January » Echo24.cz
Obyvatelé amerických států Colorado a Nebraska řeší od Vánoc podivnou záhadu. Po večerech se jim nad hlavou objevují roje dronů, některé až o 30 kusech. Problém je, že nikdo neví, odkud se vzaly nebo proč na noční obloze létají.

Vánoční vzrušení v Coloradu. Muž vyloupil banku, peníze rozdal lidem na ulici a u kafe čekal na policii

25.December » E15.cz
Americká policie zadržela v pondělí muže s bílým plnovousem, který ve městě Colorado Springs vyloupil banku. Peníze si ale nenechal pro sebe - bankovky rozhazoval mezi lidi na ulici a volal při tom Veselé Vánoce.

Lufthansa létá kvůli dvoudenní stávce podle zvláštního letového řadu

7.November » planes.cz
V důsledku stávky palubního personálu ruší Lufthansa ve čtvrtek a pátek na 1300 letů, což postihne asi 180 tis. cestujících. Zbývajících asi 4 700 letů odbaví skupina podle zvláštního letového řádu. Lufthansa na některé linky nasadí větší letadla ...

Spolehlivý Mr. French. Vykašlal se na ruský balík peněz a v NHL sbírá první výhry

21.October » Sport.cz
Těsně před startem nové sezony NHL se deník Denver Post významně tázal, zda v ambiciózním týmu Colorada nebudou nakonec největší slabinou brankáři. Avalanche bázlivé novináře vyvedli z omylu. Po osmi zápasech jsou první v celkové tabulce a německo...

Životní šance pro Francouze. Sakic ho vidí v NHL, počítá s ním jako s dvojkou

9.July » NHL.cz
V Coloradu už mají jasno, kdo bude na podzim krýt záda brankářské jedničce Philippu Grubauerovi. Po otevření hráčského trhu měl generální manažer Joe Sakic zajímavé varianty, kým sedmadvacetiletého Němce doplnit, ale žádnou nevyužil. Muže pro tuto...

Vědci zřejmě objevili vakcínu proti stresu. Odpověď na mnoho psychických problémů našli v přírodě

23.June » LUI
Dát si nějaký prášek a být i v náročné situaci zcela v klidu, aniž byste ale zároveň šli šejdrem a museli překračovat růžové slony jako po požití omamných látek? Brzy nemusí jít jen o utopii.

Impozantní Francouz. Povyšte ho, z brankářů Colorada je možná nejlepší, píší v zámoří

10.February » Aktuálně.cz
V Rusku zářil, za mořem je hokejový brankář Pavel Francouz ve stínu lépe placených kolegů. Ozývají se však silné hlasy, ať dostane odpovídající šanci.

Tato informační stránka o Denver Post zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denver Post" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes