Jana Poštová

Related to

Billie Eilish hrála v Praze pro 16 tisíc lidí. Koncert u nás byl pro ni jeden z nej!

21.August » 24zpravy.com
Zpěvačka Billie Eilish je modlou zejména dnešních teenagerek. Když se její vůbec první koncert u nás plánoval, dějištěm mělo bıt Forum Karlín. Po lístkách se ale za pár minut doslova zaprášilo, a tak se vystoupení stěhovalo do největší české haly...

Auto na D1 srazilo chodce, skončil v nemocnici

21.August » 24zpravy.com
Dálnice je s omezením průjezdná, řekli ČTK mluvčí středočeské policie Pavel Truxa a pražské záchranné služby Jana Poštová.Nehoda se stala před 17:30 na druhém kilometru dálnice ve směru na Prahu. Chodec podle Truxy přebíhal dálnici."Zraněného muže..

Na D1 v Praze srazilo auto chodce, který přebíhal dálnici

21.August » 24zpravy.com
Nehoda se stala před půl šestou na druhém kilometru dálnice ve směru na Prahu. Chodec podle policejního mluvčího Pavla Truxy přebíhal dálnici. „Zraněného muže transportují do Ústřední vojenské nemocnice s poraněním hrudníku. Je při vědomí," řekla..

Auto na D1 srazilo chodce, skončil v nemocnici

20.August » EuroZprávy.cz
Na dálnici D1 v Praze na úrovni Chodova srazilo dnes pozdě odpoledne auto chodce, do nemocnice ho zraněného převezl vrtulník.

Plynová pistole a šest poraněných: Na Proseku došlo během oslavy narozenin ke rvačce

17.August » 24zpravy.com
Celı incident se odehrál před půlnocí z pátku na sobotu. Narozeninová oslava pod širım nebem se proměnila v bitku. Čtyři pozdě příchozí nejspíš vyprovokovali hádku a potom skupinku oslavujících napadli. Podle mluvčí pražské policie Evy Kropáčové po..

Policejní motorku srazilo auto, jejího řidiče odvezla záchranka

15.August » 24zpravy.com
Nehoda se stala před devátou hodinou na křižovatce ulic Prosecká a Letňanská.„Prošetřujeme dopravní nehodu osobního vozidla a služebního motocyklu Policie ČR, při které byl policista zraněn," řekl mluvčí policie Jan Rybanskı.Podle mluvčí záchranářů..

Policejní motorku položil na bok! Muž zákona vrazil na Proseku do auta, zraněný skončil v nemocnici

15.August » 24zpravy.com
„Od 9. hodiny prošetřují policisté dopravní nehodu osobního auta a motorky Policie České republiky, při níž byl zraněn policista," řekl Blesk.cz policejní mluvčí Jan Rybanskı. Podle informací Blesk.cz jel policista na motorce po Prosecké ulici na..

Komplikce na Pražském okruhu: V Cholupickém tunelu se srazila dvě auta, jezdí se jedním pruhem

15.August » 24zpravy.com
Nehoda se stala kolem šesté hodiny večer. „Dvakrát osobní, jednou nákladní auto. Jedno lehké zranění," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Policie na webu informovala, že po nehodě kvůli bezpečnosti uzavřela také Lochkovskı tunel, kterı je směrem k ...

Nehoda v Cholupickém tunelu zavřela Pražský okruh. Srazily se dva osobní vozy s nákladním

15.August » 24zpravy.com
Praha Nehoda dvou osobních aut a jednoho nákladního vozu v Cholupickém tunelu dnes večer uzavřela Pražskı okruh ve směru k dálnici D1. Jeden člověk je zraněnı. Oznámili to mluvčí policie Jan Daněk a záchranné služby Jana Poštová. Podle informací..

Hrozivá nehoda na Spořilově! Auto po nárazu sjelo ze stráně do silnice, pro zraněného letěl vrtulník

15.August » 24zpravy.com
Nechtěné dobrodružství zažil ve středu odpoledne řidič auta, které se na pražském Spořilově srazilo s dalším vozem. Po nárazu se totiž jeho auto začalo nekontrolovaně řítit přímo ze srázu dolů! Zastavilo se až pod mostem ve Spořilovské ulici, která..

Nehoda v Cholupickém tunelu zavřela Pražský okruh. Jeden člověk je lehce zraněný

14.August » iROZHLAS
Nehoda dvou osobních aut a jednoho nákladního vozu v Cholupickém tunelu ve středu večer uzavřela Pražský okruh ve směru k dálnici D1. Jeden člověk je zraněný, řekli mluvčí policie Jan Daněk a záchranné služby Jana Poštová. Podle informací policie ...

Tato informační stránka o Jana Poštová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Poštová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes