Petra Potočná

Vztahuje se k

Letos v kraji spáchalo sebevraždu už 120 lidí

28.listopadu » Nymburský deník
Nymbursko – Dobrovolné odchody ze života. Neradostné téma, ovšem vzhledem ke stále stoupajícímu počtu sebevražd se není možné této problematice vyhnout či před ní zavírat oči. Alarmující jsou čísla, která zveřejnila Středočeská záchranná služba.

V Labi našli mrtvolu! Jedná se nejspíš o pohřešovanou ženu

6.listopadu » tn.cz
V Nymburku v Labi mladíci našli plovoucí mrtvolu. Pravděpodobně se jedná o ženu, která byla pohřešovaná. Jak žena zemřela policie zatím neví.

Dušičky lákají na hřbitovy blízké, ale i zloděje

31.října » Nymburský deník
Nymbursko /ANKETA/ – První víkendový nápor na hřbitovech už proběhl ve sváteční dny. Druhý se čeká nastávající víkend. Připravují se na něj správci hřbitovů i policisté.

Policisté hledají Slovenku žijící v Poděbradech

25.října » Nymburský deník
Poděbrady - Policisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešované Pavlíně Ročejdlové. Pětatřicetiletá Slovenka žije v Poděbradech.

Policie hledá ženu, která se mohla stát obětí násilí

16.října » Nymburský deník
Nymbursko – Policie žádá o pomoc při pátrání po pohřešované Kateřině Peškové, která se mohla stát obětí násilného trestného činu.

VIDEO: Zdrogovaný řidič ujížděl policii přes dva okresy, hledal ho i vrtulník

12.října » iRegiony Impuls
Hlídky ze dvou krajů zaměstnal ve čtvrtek večer řidič v mercedesu na dálnici D11. Policejní kontrole se pokusil vyhnout tím, že začal před policií ujíždět. Honička trvala z Královéhradeckého kraje a skončila v poli poblíž Nymburka.

VIDEO: Zdrogovaný řidič ujížděl policii přes dva okresy, hledal ho i vrtulník

12.října » iDNES.cz
Hlídky ze dvou krajů zaměstnal ve čtvrtek večer řidič v mercedesu na dálnici D11. Policejní kontrole se pokusil vyhnout tím, že začal před policií ujíždět. Honička trvala z Královéhradeckého kraje a skončila v poli poblíž Nymburka. Další články k ...

Muž odklopil podlahu a uviděl živou krajtu královskou

10.října » Nymburský deník
Městec Králové – Pořádné překvapení zažil šestačtyřicetiletý muž při rekonstrukci svého domu v Městci. Poté, co odklopil část podlahy, uviděl velkého hada. Reagoval tak, že okamžitě vytočil 158. Na místo vyrazila hlídka policistů.

Střelba ostrými na airsoftu je těžké ublížení na zdraví, řekla policie

9.října » iRegiony Impuls
Z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti podezírá středočeská policie muže, který během hry airsoft postřelil spoluhráče skutečnou zbraní. Zraněný byl převezen do pražské nemocnice. Střelci hrozí až dva roky.

Střelba ostrými na airsoftu je těžké ublížení na zdraví, řekla policie

9.října » iDNES.cz
Z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti podezírá středočeská policie muže, který během hry airsoft postřelil spoluhráče skutečnou zbraní. Zraněný byl převezen do pražské nemocnice. Střelci hrozí až dva roky. Další články k tématu: Hráč airsoftu ...

Muž, který postřelil hráče airsoftu, je podezřelý z těžkého ublížení na zdraví

8.října » Novinky.cz
Policie podezírá 25letého muže, který postřelil v sobotu u Milovic 30letého hráče airsoftu, z trestného činu těžkého ublížení na zdraví. Střelec na hráče vystřelil v domnění, že střílí airsoftovou zbraní, bylo to však zbraň ostrá. Policie odmítá k...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Jan Cimický - Český psychiatr

Tato informační stránka o Petra Potočná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Potočná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes