Petra Potočná

Vztahuje se k

Policie hledá ženu, která se mohla stát obětí násilí

16.října » Nymburský deník
Nymbursko – Policie žádá o pomoc při pátrání po pohřešované Kateřině Peškové, která se mohla stát obětí násilného trestného činu.

VIDEO: Zdrogovaný řidič ujížděl policii přes dva okresy, hledal ho i vrtulník

12.října » iRegiony Impuls
Hlídky ze dvou krajů zaměstnal ve čtvrtek večer řidič v mercedesu na dálnici D11. Policejní kontrole se pokusil vyhnout tím, že začal před policií ujíždět. Honička trvala z Královéhradeckého kraje a skončila v poli poblíž Nymburka.

VIDEO: Zdrogovaný řidič ujížděl policii přes dva okresy, hledal ho i vrtulník

12.října » iDNES.cz
Hlídky ze dvou krajů zaměstnal ve čtvrtek večer řidič v mercedesu na dálnici D11. Policejní kontrole se pokusil vyhnout tím, že začal před policií ujíždět. Honička trvala z Královéhradeckého kraje a skončila v poli poblíž Nymburka. Další články k ...

Muž odklopil podlahu a uviděl živou krajtu královskou

10.října » Nymburský deník
Městec Králové – Pořádné překvapení zažil šestačtyřicetiletý muž při rekonstrukci svého domu v Městci. Poté, co odklopil část podlahy, uviděl velkého hada. Reagoval tak, že okamžitě vytočil 158. Na místo vyrazila hlídka policistů.

Střelba ostrými na airsoftu je těžké ublížení na zdraví, řekla policie

9.října » iRegiony Impuls
Z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti podezírá středočeská policie muže, který během hry airsoft postřelil spoluhráče skutečnou zbraní. Zraněný byl převezen do pražské nemocnice. Střelci hrozí až dva roky.

Střelba ostrými na airsoftu je těžké ublížení na zdraví, řekla policie

9.října » iDNES.cz
Z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti podezírá středočeská policie muže, který během hry airsoft postřelil spoluhráče skutečnou zbraní. Zraněný byl převezen do pražské nemocnice. Střelci hrozí až dva roky. Další články k tématu: Hráč airsoftu ...

Muž, který postřelil hráče airsoftu, je podezřelý z těžkého ublížení na zdraví

8.října » Novinky.cz
Policie podezírá 25letého muže, který postřelil v sobotu u Milovic 30letého hráče airsoftu, z trestného činu těžkého ublížení na zdraví. Střelec na hráče vystřelil v domnění, že střílí airsoftovou zbraní, bylo to však zbraň ostrá. Policie odmítá k...

Tragický omyl při airsoftové hře v Milovicích. Účastník střílel ostrými, těžce zranil kolegu

6.října » globe24.cz
V Milovicích na Nymbursku byl dnes během airsoftové hry postřelen jeden z účastníků. Jiný účastník hry zaměnil airsoftovou zbraň se skutečnou zbraní a vystřelil. Postřeleného převezl do nemocnice s těžkým zraněním vrtulník, řekla ČTK mluvčí středo...

Tragédie u Nymburka: Muže na airsoftu střelil bratr skutečnou zbraní, bojuje o život

6.října » eXtra.cz
Sobotní airsoftová bitva v Mýtku u Milovic na Nymbursku se pro jednoho z hráčů zvrhla v peklo. Jeho protivník a zároveň bratr ho totiž postřelil opravdovou zbraní!

Vážná nehoda na Mladoboleslavsku: Motorkáře oslnilo slunce a skončili v příkopu!

6.října » Blesk.cz
Vážná nehoda se stala u obce Petkovy na Mladoboleslavsku. Do příkopu tam sjeli dva motorkáři a utrpěli vážná zranění. Pro jednoho z nich musel letět vrtulník.

Motorkáři oslnění sluncem sjeli do příkopu, utrpěli těžká zranění

6.října » iRegiony Impuls
Nedaleko obce Petkovy na Mladoboleslavsku havarovali po poledni dva motorkáři. Podle prvotních informací sjeli do příkopu, protože je oslnilo slunce. Oba utrpěli vážná zranění.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Jan Cimický - Český psychiatr

Tato informační stránka o Petra Potočná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Potočná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes