15
new stories - click to show

Petr Poulík

Related to

Petr Poulík: Strašně nerad prohrávám

16.August » Autosport.cz
Petr Poulík – rally jezdec, ale i spisovatel. Jedna éra skončila a rozjel druhou. Rodák z Rýmařova stále nasává skvělou atmosféru českých rally soutěží. Co dělá a zda chystá další knihy, na to jsme se zeptali. Tak schválně, víte kolik vydal knih?

Vrátí se Petr Poulík za závodní volant?

20.March » Motor-Max.cz
Petr Poulík před pár lety vyměnil závodní volant za „pero“, či spíše počítač, a vrhnul se do literárního světa. Jak fandové asi vědí, začal psát knihy třeba právě s problematikou, kterou dobře zná, tedy ze závodů a z rallye. Nicméně zdá se, že by se…

Rally is not Dead

22.December » Autosportfoto.sk
Nová kniha vychází zatím jen v elektronické formě. Je volně ke stažení na www.forforever.cz ve spolupráci s www.ewrc.cz a www.autosport.sk.

Získejte sci-fi román ze života covidiánů

19.December » Klub knihomolů
Jedním z následků koronavirové pandemie roku 2020 byl také celosvětový „babyboom“. Nyní se píše rok 2053 a tato generace takzvaných covidiánů prožívá své příběhy ve sci-fi románu Petra Poulíka. Přečtěte si, jak se podle něj svět změní. Svoboda výměn…

Květák za 70 korun? To ne, vzbouřili se Jihomoravané a vrhli se na zahrádkaření

Jižní Moravu zasáhla v době koronavirové renesance zahrádkaření. Mnozí lidé se pěstováním ovoce a zeleniny i odreagovávají.

Rally není mrtvá!

26.March » eWRC.cz
V úterý 31. března od 18 hodin buďte online, Petr Poulík jako moderátor, Erik Cais a Jarda Orsák jako hosté!

Tato informační stránka o Petr Poulík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Poulík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes