Karel Voříšek Prima

Vztahuje se k

Řada moderátorů hodně mluví, ale nic neřeknou, míní Karel Voříšek

16.září » Revue iDNES.cz
S televizní kamerou má Karel Voříšek (53) praxi už více než 30 let a do základů hlasatelského řemesla jej zasvěcoval legendární Miloš Frýba. Teď je to však on, kdo předává zkušenosti na přednáškách i ve své knize. Další články k tématu: HLASATELÉ ...

Prima spouští další spoty s HbbTV a má aplikaci Krimi seriály

9.února » SatCentrum
Televize Prima spustila další vlnu edukační kampaně zaměřenou na HbbTV a červené tlačítko. V další verzi spotů zve na sledování dětského obsahu Primáček nebo celé videotéky skupiny FTV Prima. Kromě osvětové kampaně mohou diváci sledovat oblíbené d...

Prima s HbbTV aplikací Krimi seriály

8.února » Parabola.cz
Televize Prima spustila další vlnu edukační kampaně zaměřenou na HbbTV a červené tlačítko. Zatímco v první verzi spotu osvětloval divákům moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek funkci červeného tlačítka, v další verzi spotů zve na sledování dětsk...

MUSÍTE VIDĚT: Neuvěříte, jaké byl Karel Voříšek roztomilé miminko!

13.října » Šíp
Moderátor zpráv televize Prima Karel Voříšek dnes slaví 53. narozeniny. A přitom poprvé odhalil vzácné fotografie ze svého archivu. Na jedné je jako miminko, na druhé ve věku zhruba 18 let.

prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

20.září » ParlamentniListy.cz
V sobotu 17. září 2016 se od 10 do 18 hodin na holešovickém Výstavišti uskutečnil Rodinný den v pohybu a Den integrovaného záchranného systému.

Rodinný den v pohybu a Den IZS navštívily stovky diváků

20.září » Pražský patriot
V sobotu 17. září se od 10 do 18 hodin na holešovickém V ýstavišti uskutečnil Rodinný den v pohybu a Den integrovaného záchranného systému. I když počasí příliš nepřálo, akce si nenechaly ujít stovky návštěvníků.

Karel Voříšek do toho praštil! Koho si oblíbený moderátor vzal?

25.května » potlesk.cz
Moderátor zpravodajství televize Prima Karel Voříšek už není k mání. Vzal si svého dlouholetého partnera mluvčího pražského magistrátu Vladimíra Řepku!

Roadshow Prima jede… za vámi zastavila tentokrát v Praze

3.května » FTV Prima
Televizní zpravodajství přenášela stanice v neděli 1. května živě přímo z Výstaviště Praha v Holešovicích. Kromě živého vysílání zpráv si diváci užili odpoledního doprovodného programu, který začal v 15 hodin.

Již tuto neděli bude Prima živě vysílat Zprávy z pražského Výstaviště v Holešovicích

29.dubna » SatCentrum
Televizní zpravodajství bude v neděli 1. května přenášet TV Prima živě přímo z Výstaviště Praha v Holešovicích. Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin. Zábavným odpolednem p...

Již tuto neděli bude Prima živě vysílat Zprávy z pražského Výstaviště v Holešovicích

27.dubna » FTV Prima
Letošní roadshow Prima jede… za vámi zahájila úspěšně svou tour minulou sobotu v Liberci. Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v neděli 1. května živě přímo z Výstaviště Praha v Holešovicích.
Klára Doležalová - Česká moderátorka
Lukáš Vaculík - Český herec
Martin Dejdar - Herec, moderátor
Roman Šebrle - Český atletický vícebojař

Tato informační stránka o Karel Voříšek Prima zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Voříšek Prima" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes