Blažena Przybylová

Vztahuje se k

Titul Čestný občan města Ostravy obdrželi MUDr. Věroslav Dušek a Luděk Eliáš

15.prosince » Novinky.cz
Zastupitelé města Ostravy schválili ve středu 13. prosince dvě čestná občanství, tři ceny města a jednu cenu města in memoriam. Laureáti ceny převzali s rukou ostravského primátora Tomáše Macury v rámci zasedání zastupitelstva.

Osobnosti Ostravy byly oceněny

13.prosince » Ostrava
Dvě čestná občanství a čtyři Ceny města schválili zastupitelé Ostravy na svém zasedání 13. prosince. Čestnými občany Ostravy se stali lékař Věroslav Dušen a divadelní režisér a herec Luděk Eliáš. Cena města byla udělena Alexandře Gasnárkové, Jiřin...

Zemřela Blažena Przybylová

16.listopadu » Ostrava
Dne 31. října 2017 při dopravní nehodě tragicky zemřela PhDr. Blažena Przybylová, ředitelka Archivu města Ostravy. Celý letošní rok se významně podílela na přípravách oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě a byla spoluautorkou dvou kn...

Poslední rozloučení s Blaženou Przybylovou, ředitelkou Archivu města Ostravy

7.listopadu » Novinky.cz
Dne 31. října 2017 při dopravní nehodě tragicky zemřela PhDr. Blažena Przybylová, ředitelka Archivu města Ostravy. Poslední rozloučení se zesnulou se bude konat v úterý 7. listopadu ve 14 hodin v Kostele Panny Marie Královny v Mariánských Horách.

Poslední rozloučení s Blaženou Przybylovou

3.listopadu » Ostrava-Online.cz
OSTRAVA - V úterý 31. října při dopravní nehodě tragicky zemřela PhDr. Blažena Przybylová, ředitelka Archivu města Ostravy. Poslední rozloučení se zesnulou se bude konat v úterý 7. listopadu ve 14 hodin v Kostele Panny Marie Královny v Mariánských...

Nehoda trolejbusu v Opavě: Policie zjišťuje, jak se mohl trolejbus jen tak rozjet

2.listopadu » ČRo Ostrava
Opava zažila včera kolaps hromadné dopravy. Mohla za to zvláštní nehoda trolejbusu na tamní Hlučínské ulici. Přímo na točně vozidlo doslova zdemolovalo zděnou zastávku. Máme podrobnější informace.

Trolejbus v akci: V Ostravě zabil ředitelku, v Opavě zranil muže!

2.listopadu » Aha!
Dva dny po sobě havarovaly na severu Moravy trolejbusy. V Ostravě v úterý po šesté večer srazil ředitelku městského archivu Blaženu Przybylovou (†65), ve středu v osm ráno v Opavě muže (58).

Hrůza! Trolejbus v Ostravě zabil na přechodu dlouholetou váženou archivářku!

2.listopadu » Bleskově.cz
Neštěstí se stalo v podvečerních hodinách. Trolejbus mířil k ulici 28. října a šofér se chystal jet rovně přes křižovatku.

Ostrava: Zemřela Blažena Przybylová

1.listopadu » ParlamentniListy.cz
Dne 31. října 2017 při dopravní nehodě tragicky zemřela PhDr. Blažena Przybylová, ředitelka Archivu města Ostravy. Celý letošní rok se významně podílela na přípravách oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě a byla spoluautorkou dvou kn...

Ředitelku archivu Ostravy srazil trolejbus, zraněním podlehla

1.listopadu » globe24.cz
Ostrava - Při nehodě v centru Ostravy zemřela dlouholetá ředitelka Archivu města Ostravy. Na přechodu pro chodce na křižovatce Sokolské třídy a ulice Na Hradbách ji v úterý po 18:00 srazil trolejbus.

Tragédie na přechodu: Trolejbus v Ostravě zabil ředitelku archivu! Město je v šoku

1.listopadu » Blesk.cz
Při úterní tragické nehodě v centru Ostravy, kdy zemřela dlouholetá ředitelka Archivu města Ostravy Blažena Przybylová (†65). Na přechodu pro chodce do ní narazil trolejbus, žena na místě podlehla zraněním.

Ostrava u zoo postaví parkovací dům. Přibude dalších 200 míst

Stávající kapacita pro parkování u ostravské zoologické zahrady je 480 míst, která v některých dnech ani zdaleka nedostačuje.

Tato informační stránka o Blažena Przybylová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blažena Przybylová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes