15
new stories - click to show

Petr Ptáček

Related to

Podzimní výsadba tulipánů, narcisů a krokusů

Do kdy je čas na výsadbu, jak ji provést a jak s cibulovinami nakládat, připomenou Zelené světy. K tomu pár informací o okrasných jabloních nebo půdopokryvných rostlinách.

James Gang: Bang

8:50 » ČRo Olomouc
Ještě před nástupem k Deep Purple natočil kytarista Tommy Bolin dvě alba s americkou skupinou James Gang. To první vyšlo v roce 1973 pod názvem Bang a my si ho přiblížíme.

Banjo Jamboree 2021 (6. část)

8:49 » ČRo Olomouc
V dalším pokračování reportáže z festivalu se představí skupiny BLACK JACK, ZENKL & KOZÁK BAND a MILKEATERS.

Listování díly J. W. Goetha

20.October » ČRo 3 Vltava
Na programu: Klavírní transkripce písní Král duchů a Markétka u přeslice Franze Schuberta a monumentální Faustovská symfonie. Připravil Zdeněk Havlíček.

Dámská jízda s Mirkou Nezvalovou 20. 10. 2021

Víte, že jihočeský spisovatel Jan Bauer psal romány pro ženy pod jménem své vnučky? A chcete vědět, jak posílit podzimní imunitu nebo proč vyzkoušet šalvějový odvar?

Arnošt Vašíček: Svět si stále střeží svou tajemnou tvář

Záhadolog, cestovatel a spisovatel Arnošt Vašíček byl hostem živého vysílání na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě.

Leopoldo Lugones: Viola Acherontia. Černé zrcadlo

16.October » ČRo 3 Vltava
Dvě povídky argentinského prozaika přeložila Martina Hulešová. Připravila Blanka Stárková. Účinkuje Michal Pavlata. V roce 1998 natočil režisér Vlado Rusko.

Ben Bernie & Hotel Roosevelt Orchestra

15.October » ČRo 3 Vltava
Klasický jazz od New Orleans až po swing s trumpetistou a znalcem hudebního období, kdy jazz byl provokující módní novinkou šířící se z Ameriky.

Tato informační stránka o Petr Ptáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Ptáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes