Jaroslav Raab

Vztahuje se k

Čeští oceláři zvýšili za loňský rok zisk jen nepatrně

10.června » Web4Trader
Firmy sdružené v Ocelářské unii ČR, která navazuje na oborové sdružení Hutnictví železa, loni vykázaly zisk před zdaněním v souhrnu 2,7 miliardy korun, meziročně o procento více.

Českým ocelářům vzrostly zisky. Pomohl export a optimalizace nákladů

6.června » Euro.cz
Firmy sdružené v Ocelářské unii České republiky loni vykázaly zisk před zdaněním v souhrnu 2,7 miliardy korun, meziročně o procento více. Tržby jim klesly o 5,4 procenta na 79,5 miliardy korun. Při zahájení konference Budoucnost ocelářství v Česku...

Tuzemská spotřeba ocelářských výrobků letos vzrostla o tři procenta

3.října » Deník.cz
Brno - Tuzemská spotřeba ocelářských výrobků letos v prvním pololetí vzrostla o 3,3 % na 3 466 600 tun. Růst spotřeby se zejména týká plochých výrobků, které jsou z vysokého procenta zajišťovány dovozem. Stále platí, že podíl dovozu ocelářských vý...

Roste tuzemská spotřeba ocelářských výrobků

3.října » Týden.cz
Tuzemská spotřeba ocelářských výrobků letos v prvním pololetí vzrostla o 3,3 procenta na 3 466 600 tun. Růst spotřeby se zejména týká plochých výrobků, které jsou z vysokého procenta zajišťovány dovozem.
Jan Mládek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jaroslav Raab zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Raab" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes