Markéta Rachmanová

Vztahuje se k

Soutěž Kdopak to hraje se vrací. Hitrádia rozdají posluchačům půl milionu korun

20.října » RadioTV
Také letos budou posluchači Hitrádií hádat interprety v soutěží KDOPAK TO HRAJE! V loňském roce se do originální soutěže přihlásily desítky tisíc lidí, svým zájmem si její opakování doslova vynutili.

KDOPAK TO HRAJE: Hitrádio rozdá na podzim půl milionu korun!

6.listopadu » Budějcká Drbna
Každý podzim chystá Hitrádio pro své posluchače velkou hru o velké peníze. V posledních třech letech rozdalo v rámci soutěže „Kdopak to mluví“ několik set tisíc korun. Do boje o pořádný balík se v ní aktivně zapojilo přes sto tisíc lidí. Dlouho oč...

Projekt City LIVE pokračuje: Hitrádia odvysílají živě koncert Xindla X

15.září » RadioTV
Po živých přenosech koncertů Kryštofů, Báry Polákové a No Name pokračují Hitrádia ve svém unikátním projektu City LIVE. Svým posluchačům nabídnou ve středu 21. září v reálném čase koncert Xindla X.

Rock Rádia a rádio City 93.7 s novými programovými řediteli

2.září » RadioTV
Programový ředitel Hitrádia FAKTOR David Hocke se od 1. září ujímá řízení programu Rock Rádií. Na pozici programového ředitele rádia City 93.7 se do skupiny MEDIA BOHEMIA vrací Martin Maďarka.

Projekt CITY LIVE pokračuje: v Tančícím domě vystoupí Igor Timko a No Name

16.června » RadioTV
Hudební projekt sítě Hitrádií City Live pokračuje už třetím koncertem. Pozvání k unikátnímu živému vystoupení z pražského Tančícího domu tentokrát přijala kapela No Name. Koncert i tentokrát odvysílají Hitrádia společně s Rádiem City.

Lucie Petráková novou programovou ředitelkou Fajn rádií

20.dubna » RadioTV
Skupina MEDIA BOHEMIA pokračuje v změnách na pozicích programových ředitelů svých rádií. Po Hitrádiích, jejichž řízení převzala Markéta Rachmanová, dochází ke změně na pozici programového ředitele Fajn rádií. Novou ředitelkou je Lucie Petráková.

Hitrádia se přidávají k projektu CITY LIVE a vysílají unikátní živé koncerty

18.března » RadioTV
Exkluzivní hudební projekt City Live zamířil na Hitrádia. Síť rozhlasových stanic od ledna produkuje unikátní komorní koncerty českých i světových hvězd. Ty živě přenáší do svého vysílání jednotlivá Hitrádia.

Markéta Rachmanová: regionálita Hitrádií je naše velká konkurenční výhoda

2.března » RadioTV
Markéta Rachmanová začala svou profesní dráhu ve východočeském rádiu Černá hora, následně prošla pražským Radiem City a několik let moderovala odpolední vysílání Evropy 2. Další část své kariéry působila v pozici moderátorky Fajn ...

Markéta Rachmanová je novou síťovou programovou ředitelkou Hitrádií

18.února » RadioTV
Novou programovou ředitelkou sítě Hitrádií, mediální skupiny MEDIA BOHEMIA Daniela Sedláčka, se stala Markéta Rachmanová, která bude zodpovídat za program osmy regionálních stanic. přichází s úkolem posílit pozici těchto těchto stanic.
Michal Hrůza - Český zpěvák

Tato informační stránka o Markéta Rachmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Rachmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes