Veronika Terézie Racková

Vztahuje se k

Jihosúdánský biskup vyzval kmenové vůdce k nastolení míru

12.dubna » Rádio Proglas
Na kmenové vůdce v konfliktním jihosúdánském regionu Al Ghazal se otevřeným dopisem obrátil nový předseda tamní katolické biskupské konference Edward Hiiboro Kussala.

Jihosúdánský biskup žádá vyšetření vraždy slovenské misionářky

13.února » Rádio Proglas
Stížnost na nečinnost úřadů při vyšetřování loňské vraždy slovenské řeholnice, misionářky Veroniky Rackové v Jižním Súdánu, adresoval místní vládě biskup Erkolano Lodu Tombe z jejího bývalého působiště ve městě Yei. Informuje o tom agentura Fides.

Postřelená slovenská misijní lékařka v Jižním Súdánu zraněním podlehla

20.května » Novinky.cz
Slovenská misijní lékařka Veronika Terézia Racková, kterou v pondělí postřelili vojáci v Jižním Súdánu, v pátek zemřela. Oznámila to tisková kancelář Konference biskupů Slovenska.

Súdánští vojáci postřelili slovenskou jeptišku

17.května » Echo24.cz
Slovenskou misionářku, která působí v Jižním Súdánu jako lékařka, vážně zranila vojenská hlídka, když se v pondělí v noci vracela sanitkou po odvozu pacienta do nemocnice. Oznámili to slovenští biskupové. Jeptišku po dvou operacích roztříštěné pán...

Tato informační stránka o Veronika Terézie Racková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Terézie Racková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes