Jaroslav Raclavský

Vztahuje se k

Posouzení stavebně-technického a hydraulického stavu vybrané části stokové sítě ve městě Znojmo

5.října » Vodovod.info
Cílem projektu a spolupráce mezi VUT v Brně, FAST (dále jen Centrum AdMaS) a společností VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. bylo poskytnutí smluvního výzkumu v oblasti odborného posouzení vybrané části stokové sítě ve městě Znojmo prostřednictvím...

Důvody a zamezení drenážního efektu stokové sítě

3.října » Vodovod.info
Trasa stokové sítě představuje antropogenní privilegovanou cestu proudění podzemní vody. Základní předpoklady k jejímu vzniku a uvedení do chodu jsou jak na straně původního zemního prostředí, tak na straně stavby stokové sítě.

Projekt studie odkanalizování pro VaK Kroměříž

3.října » Vodovod.info
Cílem projektu a spolupráce mezi VUT v Brně, FAST (dále jen Centrum AdMaS) a společností Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. bylo odborné a ekonomické posouzení variant odkanalizování vybraných 14 lokalit o různých velikostech v regionu Kroměřížska.

Vzorkování odpadních vod ve městě Znojmo

7.února » Vodovod.info
Systematické vzorkování odpadních vod je účinným prostředkem pro odhalení nezákonného vypouštění vod do stokové sítě. Na první pohled finančně nákladná vzorkovací kampaň však ve výsledku dokáže ušetřit statisíce korun provozních prostředků, které ...

Tato informační stránka o Jaroslav Raclavský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Raclavský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes