Jan Rada

Vztahuje se k

Děvčata si v pátek zatančila Hip Hop

Kutná Hora - V kutnohorském Domě dětí a mládeže Dominik trénovala děvčata v pátek 2. února dopoledne Hip Hop. Zpříjemnila si tak pololetní prázdniny.

Rok plný staveb: dokončí byty i společenský dům

Načeradec - Tento rok chce vedení Načeradce dokončit tři velké investiční projekty. Dokončení stavby Společenského domu v Horní Lhotě, výstavba dvou bytů v Olešné a rekonstrukce společenských prostor v načeradské hasičárně. To jsou tři hlavní inve...

Záloha na náklady insolvenčního řízení před a po novele insolvenčního zákona

1.listopadu » ePravo.cz
Dne 01.07.2017 vstoupila v účinnost rozsáhlá novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon), v platném znění (dále jen „insolvenční zákon“), která s sebou přináší mimo jiné změny spojené s úhradou zálohy na nák...

Hornickým slavnostem dodá říz pivní speciál, vypije se za jeden den

2.září » iDNES.cz
I v letošním roce se na svátek horníků v Sokolově chystá pivní speciál Horňák. Pět a půl tisíce litrů už se vaří a čeká na 9. září, kdy svou říznou chuť nabídne zájemcům. Další články k tématu: VIDEO: V Lokti uvařili výroční pivo. Nejsilnější na z...

Hornickým slavnostem dodá říz pivní speciál, vypije se za jeden den

2.září » iRegiony Impuls
I v letošním roce se na svátek horníků v Sokolově chystá pivní speciál Horňák. Pět a půl tisíce litrů už se vaří a čeká na 9. září, kdy svou říznou chuť nabídne zájemcům.

Sokolov: Na Hornické slavnosti uvaří Permon přes pět tisíc litrů Horňáku

Sokolovský pivovar Permon chystá i na letošní rok speciální várku Horňáku, spodně kvašeného 13 stupňového speciálu. A to v souvislosti s hornickými slavnostmi, které připadají na sobotu 9. září 2017.

Exekutorský úřad ve čtvrtek bezplatně radí

22.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Pro zájemce o radu ohledně exekucí a dluhů ve čtvrtek své dveře otevřel exekutorský úřad v Hradci Králové.

Exekuce zahlcují úřední desky, často se na ně ani nevejdou. Obce hledají řešení

13.listopadu » Znojemský deník
Znojemsko – Tisíce exekucí se každoročně objevují na úředních deskách vesnic a měst na Znojemsku. Dražební vyhlášky nabízejí plná jména dlužníků včetně bydliště. Podle právníků je to zákonné.

Dům v Českolipské ulici musí opustit šest rodin

5.listopadu » Mělnický deník
Mělník -Všichni chtějí dále bydlet dále společně. Pravděpodobně ale nemají šanci. Mezi třiceti lidmi je polovina dětí.

Klub přátel hudby zve

17.října » Cheb
Moderovaný hudební pořad se koná zítra ve Valdštejnské obrazárně Muzea Cheb od 19 hodin, vstupné 100 korun

Exekutor na peníze ČSSD nedosáhne. Nemá je

3.května » Deník.cz
Pokud soud uvalí na ČSSD exekuci, jak navrhl její bývalý advokát Zdeněk Altner, k 338 milionům se nedostane. Na jejím účtu totiž neleží.
David Svoboda - Český moderní pětibojař

Tato informační stránka o Jan Rada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Rada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes