Jindřich Rada

Vztahuje se k

Ve středu zahraje ve Svobodě skupina The Tap Tap

11.září » Cheb
Součástí koncertu bude také sbírka na podporu osmiletého Jindřicha Rady, který trpí postižením některých mozkových center

Výpis usnesení ze zápisu z 23. schůze RM 10.listopadu 2016

18.listopadu » Kadaň
Výpis usnesení ze zápisu z 23. schůze RM, která se konala dne 10. listopadu 2016 od 8.00 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu v Kadani.

Růžovky, kozáky, babky, praváci... Deště pomohly, lidé nosí plné košíky hub

Blanensko, Vyškovsko – Vydatné deště, teplo. A plné koše hub. Houbaři v regionu se konečně dočkali. Po loňské bídné sezoně mají v těchto dnech naopak hody.

Déšť houbám pomohl. Pozor na záměnu muchomůrky zelené za žampion, varuje expert

Vyškovsko – Vydatné deště, teplo. Houbaři v regionu se konečně dočkali. Po loňské bídné sezoně mají pomalu zažívat hody. V srpnu by lidé měli v lesích nacházet kromě různých druhů muchomůrek také hřiby smrkové nebo holubinky.

Opravy dálnice D1 u Vyškova? Řidiči se bojí Rousínova. Kvůli zpomalovacím prvkům

25.května » Vyškovský deník
Vyškovsko – Za pár dní to znovu začne. Dlouhé minuty popojíždění krokem, přepínání rádia, chvíle úplného stání, sledování hodinek. Stovkám řidičů, kteří budou využívat úsek mezi sjezdy na Vyškov z dálnice D1, cesta za volantem opět pořádně zhořkne.

Tato informační stránka o Jindřich Rada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Rada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes