Rudolf Rada

Vztahuje se k

Zažeňte nemoci s Recepty z bylinek

30.září » Kultura21.cz
Obecně bývám trochu skeptická k hobby knihám od zahraničních autorů – obzvlášť to platí u kuchařek, které jsou pak mnohdy plné všelijakých exotických surovin, a nic z nich neuděláte. I u nové knihy nakladatelství Mladá fronta Recepty z bylinek jse...

Velký letecký den v Suchém

31.května » Novinky.cz
Velký Modelářský Letecký den, pořádaný každoročně členy MK Severka, je akcí, která nemá svým rozsahem v Ústeckém kraji obdoby.

Evropský pohár obřích akrobatů znovu v Suchém

26.května » Novinky.cz
Největší modelářské letiště v Ústeckém kraji, RC Modelpark Suché, má po roce tu čest hostit první díl prestižního evropského seriálu soutěží obřích akrobatických RC modelů European Acro Cup (EAC) 2017.

Tryskáče budou mít sraz v Suchém

11.května » Novinky.cz
Jedno z největších setkání pilotů, majitelů a příznivců RC modelů letadel poháněných proudovými motory v České republice se uskuteční v sobotu 13. května na letišti RC Modelpark Suché na Teplicku.

Otevírání nebe v Modelparku Suché

19.dubna » Novinky.cz
Na největším modelářském letišti v Ústeckém kraji - v Modelparku Suché - bylo v sobotu 8. dubna symbolicky "otevřeno nebe" a tím zahájena nová modelářská sezóna.

Cesty za zdravím

7.listopadu » Klub knihomolů
V sychravém podzimním počasí na nás různí choroboplodní činitelé útočí ze všech stran. Správná péče o zdraví je proto velmi důležitá. Zjistěte, jak bojovat nejen s nimi, ale třeba také to, jak se starat o svou páteř, předcházet rakovině nebo zdrav...

Tato informační stránka o Rudolf Rada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Rada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes