Květa Radko

Vztahuje se k

Česká cena za architekturu 2017

12.února » Informuji.cz
Galerie Architektury Brno společně s Českou komorou architektů Vás... | Brno - (2018-02-13 00:00:00 - 2018-03-09 00:00:00)

Architekti se trumfují, to ale není náš případ, říká tvůrce Archeoparku

1.ledna » iDNES.cz
Kdyby maminka uchazeče o studium na brněnské architektuře Radko Květa nedonesla v roce 1974 bonboniéru asistentce děkana, možná by se její syn nestal architektem a „nenamaloval“ by se svým kolegou Pavlem Pijáčkem Archeopark v Pavlově. Další články...

Architekti se trumfují, to ale není náš případ, říká tvůrce Archeoparku

1.ledna » iRegiony Impuls
Kdyby maminka uchazeče o studium na brněnské architektuře Radko Květa nedonesla v roce 1974 bonboniéru asistentce děkana, možná by se její syn nestal architektem a „nenamaloval“ by se svým kolegou Pavlem Pijáčkem Archeopark v Pavlově.

Nejhezčí stavbu mají na Moravě. Prohlédněte si podzemní muzeum!

5.prosince » tn.cz
Vítězem České ceny za architekturu se letos stal Archeopark Pavlov. Zvítězil v konkurenci 248 dalších staveb. Podle porotců návrh vystihuje zároveň krajinu i historii významného archeologického naleziště.

Archeopark na Pálavě vyhrál prestižní „Oscary" pro architekturu v konkurenci s desítkami dalších projektů

28.listopadu » KrajskeListy.cz
Slavnostní galavečer 2. ročníku České ceny za architekturu přinesl hned dvojí významný úspěch pro Archeopark Pavlov. Sedmičlenná mezinárodní porota přiřkla budově muzea z pera architektů Radko Květa a Pavla Pijáčka hlavní cenu v této prestižní sou...

Archeopark Pavlov zazářil v architektonických Oscarech

28.listopadu » InfoDnes.cz
(prahadnes.info) PRAHA/PAVLOV - Slavnostní galavečer 2. ročníku České ceny za architekturu přinesl hned dvojí významný úspěch pro Archeopark Pavlov. Sedmičlenná mezinárodní porota přiřkla budově muzea z pera architektů Radko Květa a Pavla Pijáčka ...

Foto: Českou cenu za architekturu získal Archeopark Pavlov. Betonový objekt zaujal i v zahraničí

27.listopadu » Bleskově.cz
Českou cenu za architekturu získal projekt Archeopark Pavlov od architektů Radko Květa a Pavla Pijáčka.

Archeopark Pavlov zaujal v zahraničí. Odborná porota ho ocenila jako nejlepší veřejný prostor

23.listopadu » Bleskově.cz
Archeopark Pavlov zaujal porotu mezinárodní soutěže, která oceňuje nejlepší projekty z betonu. Dílo zvítězilo v kategorii veřejný prostor.

Jiří Svoboda a Radko Květ – autoři Archeoparku Pavlov

5.března » ČRo 3 Vltava
Archeopark Pavlov náleží k nejnovějším aktivitám Regionálného muzea v Mikulově a vznikl ze spolupráce odborného autora expozice Jiřího Svobody (Archeologickú ústav Akademie věd ČR) a architekta Radko Květa a jeho kolegů.

Tato informační stránka o Květa Radko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Květa Radko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes