Lucka Radová

Vztahuje se k

Na své spolucestující jsem musela vyhlásit casting, říká Lucka Radová o projektu 5 holek v tuk-tuku

20.září » ČRo Regina
Lucie, Šárka, Eliška, Martina a Klára. To je pět holek, které se společně vydaly na několikaměsíční cestu po Jižní Americe ve dvou motorizovaných tříkolkách. S Lucií Radovou jsme si povídali těsně před odjezdem expedice.

5 holek v tuktuku na cestě Jižní Amerikou. Jak dopadla dívčí expedice?

19.srpna » Lidovky.cz
Jak se stane, že vás napadne projet Jižní Ameriku v netradičním vozítku tuktuk? A navíc v pěti holkách? Přečtěte si rozhovor s Luckou Radovou a uvidíte, že budete mít chuť vyrazit taky. Další články k tématu: Mexičané se snaží, aby se v jejich zem...

Češky chtějí procestovat v tuk tuku Jižní Ameriku

14.července » Novinky.cz
Parta pěti Češek si naplánovala expedici Latinskou Amerikou ve dvou motorizovaných tříkolkách - tuk tucích. V půlce srpna zahájí v Kolumbii 5555 km dlouhou trasu až do Bolívie. Na cestě chtějí natočit film a šestidílný seriál.

ROZHOVOR: 5 holek v tuktuku na cestě Jižní Amerikou aneb první ryze dívčí expedice svého druhu

13.července » Hedvabna Stezka.cz
Jak se stane, že vás napadne projet Jižní Ameriku v netradičním vozítku tuktuk? A navíc v pěti holkách? Přečtěte si rozhovor s Luckou Radovou a uvidíte, že budete mít chuť vyrazit taky!

Tato informační stránka o Lucka Radová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucka Radová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes