David Rajmon

Vztahuje se k

David Rajmon: Rub a líc předvolebního taktizování

Už jste to slyšeli? “Pavel Fischer je nejlepší prezidentský kandidát, ale budu volit Jiřího Drahoše, protože má větší šanci porazit Miloše Zemana”. Opravdu???

David Rajmon: Taktizujete ve výběru prezidenta? Já ne.

Vybíráte svého kandidáta podle odhadovaných šancí? Volební průzkumy manipulují a minule se spletly až o 17 procent. Na taktizování je čas až ve druhém kole. Kdo je z kandidátů objektivně nejvhodnější?

David Rajmon: Kolik úmrtí je možné spojovat s chřipkou?

23.května » Blogy aktuálně.cz
S chřipkou částečně souvisí v průměru více než 100 a méně než 1900 úmrtí za rok. Často uváděný údaj 1500-2000 úmrtí/rok je volnou parafrází exaktně spočítaných, avšak mylně interpretovaných výsledků. Navíc citace těchto čísel bez širšího kontextu ...

Mýty o očkování? Pojišťovna se vysmívá těm, kteří jim věří, míní vědec

28.dubna » EuroZprávy.cz
Praha - Vědec a geolog David Rajmon se zamýšlí nad mýty kolem očkování proti chřipce. Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) se dle jeho slov „vysmívá“ respondentům průzkumu, kteří věří, že po očkování proti chřipce onemocněli. Svou zkušenost rozvád...

David Rajmon: Bludy o očkování proti chřipce nebo srážka s realitou?

Nežádoucí účinky očkování proti chřipce jsou mnohem rozsáhlejší a četnější, než se tvrdí. Zhruba 20 % lidí po očkování onemocní.

Tato informační stránka o David Rajmon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Rajmon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes