Jindřiška Rajzlová

Vztahuje se k

Sdružení Exodus má nové zázemí v Tovární ulici

30.května » Novinky.cz
Zrekonstruované přízemní prostory v objektu v Tovární ulici 3, jež patří městu Plzeň, má nově k dispozici Sdružení občanů Exodus. Místnosti o celkové rozloze 125 metrů čtverečních využije sdružení pro své klienty Sociálně terapeutické dílny a krám...

Sdružení Exodus má nové zázemí v plzeňské Tovární ulici

27.května » Plzeň.cz
Zrekonstruované přízemní prostory v objektu v Tovární ulici 3, jež patří městu, má nově k dispozici Sdružení občanů Exodus. Místnosti o celkové rozloze 125 metrů čtverečních využije sdružení pro své klienty Sociálně terapeutické dílny a krámek s v...

Hendikepovaní už pracují v novém

24.dubna » Plzeňský deník
Plzeň - Od začátku dubna mají klienti Sociálně-terapeutické dílny Exodus k dispozici nové prostory, kde se kromě ručních prací, tréninku paměti či vaření zapojují i do prodeje svých výrobků.

Handicapovaní musí zůstat doma, nové prostory nevyhovují

22.června » Plzeňský deník
Plzeň – Klienti Sociálně terapeutické dílny Exodus, která donedávna sídlila v Hlavanově ulici v Plzni, musejí být od 6. června doma. Nové prostory, které jim město poskytlo, nevyhovují a navíc jsou pro klienty nebezpečné.

V Exodu připravují velikonoční výstavu od začátku roku

15.března » Plzeňský deník
Plzeň – Klienti Sociálně terapeutického centra Exodus, kteří trpí psychiatrickým onemocněním nebo tělesným postižením, připravili další výstavu, tentokrát s velikonoční tematikou.
Miroslav Svoboda - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jindřiška Rajzlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřiška Rajzlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes