15
new stories - click to show

Dušan Randýsek

Related to

Engeho v úvodu Dakaru potrápila technika. V poušti ztratil opravou pět hodin

4.January » Deník.cz
O víkendu odstartovali Češi Rallye Dakar nebývale. V nedělní etapě se dvě posádky vyšvihly na stupně vítězů, další skončily v elitní desítce. Nebyl by to ale Dakar, aby nebylo všechno růžové. Pozadu zůstali v kategorii kamionů Tomáš Tomeček a Duša...

Co další Češi před startem Dakaru 2021? Chystají se Tomeček, Valtr, Kubiena i Zapletal

31.December » AUTO.cz
Do početné české sestavy na Dakaru 2021 patří i řada dalších českých jezdců z menších týmů, kteří se objeví na startu za řídítky motorek, čtyřkolky, za volantem automobilů i kamionů. Jaké jsou jejich plány a cíle?

Dušan Randýsek by chtěl příští Dakar 2020 jet s buggynou.

17.January » Motormix
Úplně nová kategorie v prestižní soutěži se podle čtyřnásobného účastníka Dakaru konečně přiblížila k lidem, kteří si nemohou dovolit vydat statisíce eur za automobil.

Randýsek si brousí zuby na další Dakar a kategorii SxS. Pojedu v každém případě, hlásí

17.January » ČT24
Dušan Randýsek s velkým zájmem přímo na místě sledoval počínání závodníků na letošní Rallye Dakar, hlavně pak ty pod hlavičkou SxS (side by side). Úplně nová kategorie v prestižní soutěži se podle čtyřnásobného účastníka Dakaru konečně přiblížila ...

Tato informační stránka o Dušan Randýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dušan Randýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes