Hana Reinders Česká modelka a moderátorka

Vztahuje se k


Články

Opotřebení materiálu, žertuje Mašlíková o výměně silikonových implantátů

20.května » Revue iDNES.cz
Moderátorka Hana Mašlíková (35) musela na operaci. Po jedenácti letech šla na výměnu silikonových implantátů. Jak zdůraznila v pořadu Limuzína na televizi Óčko, nešlo o estetický, nýbrž zdravotní problém. Další články k tématu: Změnil mi celý živo...

Poslední video ještě se starými implantáty: Mašlíkovou už s takovými "balóny" neuvidíme

8.května » Super.cz
Podobný recept, aby udrželi vztah nejen jako táta a máma, ale i jako milenci a partneři, má i Simona Krainová (45) s manželem Karlem Vágnerem. Moderátorka Hana Mašlíková (35) s manželem Andrém se snaží najít si čas jen sami pro sebe.

Celebrity na síti: Solaříková cvičila, Kokta se líbal pod třešní

5.května » Blesk pro ženy.cz
Které známé celebrity odhalily svá těla? Proč musela Hanka Mašlíková na operaci? A kdo si domů brzy přinese malé miminko? To všechno vám tento týden prozradíme.

Tak už je má nové... Hanka Mašlíková poslala eXtra.cz snímek svých nových pokladů!

4.května » eXtra.cz
Půvabná Hana Mašlíková Reinders (35) musela na plastickou operaci kvůli naprasklým implantátům. S informací přišla jako první redakce eXtra.cz. A Hanka je ráda, že zákrok má za sebou a má zcela nové poklady...

Ušetřete při pojištění domácnosti. Víme, jak neplatit za zbytečnosti

3.května » Blesk.cz
Při sjednání pojištění domácnosti Češi stále často chybují. Podle průzkumu České asociace pojišťoven je například až 30 procent domácností v zemi pojištěno nedostatečně. Poradíme vám, jak se vyhnout chybám a svou domácnost si správně pojistit.

Hanka Mašlíková po operaci prasklých silikonů: Udělala jsem chybu!

3.května » Blesk.cz
Moderátorka a modelka Hana Mašlíková Reinders (35) musela na plastickou operaci kvůli naprasklým implantátům. Na sociální síti pak sepsala vyjádření, ve kterém sděluje, že zkrátka dříve neměla rozum.

Hana Mašlíková: Prasklé implantáty vyměnila ze menší

2.května » iHOT.cz
Půvabná Hana Mašlíková Reinders má zdravého syna, perfektního manžela a v kariéře se jí daří. Jedna věc ji ovšem trápila, a proto musela na výměnu prsních implantátů a změnu velikost prsů.

Zdravotní komplikace: Moderátorka Hanka Reinders si musela nechat zmenšit prsa!

2.května » Prásk!
Půvabná Hana Mašlíková má zdravého syna, perfektního manžela a v kariéře se jí daří. Jedna věc ji ovšem trápila, a proto musela na výměnu prsních implantátů a změnu velikost prsů. Stalo se tak vzhledem k její práci nebo jsou v tom jiné vážnější dů...

Tyhle silikony jsou minulostí: Mašlíkové praskly implantáty a nechala si zmenšit prsa

2.května » Super.cz
Chirurgický zákrok musela podstoupit moderátorka Snídaně s novou a modelka Hana Mašlíková (35) ze zdravotních důvodů. „Není žádným tajemstvím, že jsem si před lety nechala zvětšit poprsí. Výměna byla nutná, protože se na sonu zjistilo, že jsou imp...
Hana Reinders - Česká modelka a moderátorka
Yemi Ad - Český tanečník, choreograf
André Reinders - Český bojovník

Tato informační stránka o Hana Reinders zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Reinders" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes