Guillaume Rey

Vztahuje se k

Vyhazov za to, jaký jsem? To je diskriminace, stěžuje si francouzský číšník

28.března » iDNES.cz
Za diskriminaci se dá označit ledasco. Číšník Guillaume Rey podal stížnost kvůli propuštění z restaurace v kanadském Vancouveru za agresivní, hrubé a neuctivé chování. Na svou obhajobu vysvětlil, že jeho chování není mimořádné, je prý jen typicky ...

Budovu kreativního centra v Brně postaví KAVA, její čelo obrátí do Bratislavské a propojí s dvorem

28.března » RadioWave
Brno podepíše smlouvu s vítězem projektu na vytvoření kreativního centra v prostoru bývalé káznice v Zábrdovicích. Soutěž vyhrál pražský ateliér KAVA.

84 soch na střeše věžáku v Londýně připomíná životy sebevrahů. 84 mužů se v Británii zabije za týden

28.března » RadioWave
Na rušné centrum britské metropole shlíží z okraje střechy kancelářské budovy 84 mužů. Vypadají, jako kdyby chtěli každou chvíli skočit.

„Příšerně rasistické,“ kritizoval Chance the Rapper reklamu Heinekenu. Společnost ji stáhla

28.března » RadioWave
Barman v reklamě Heinekenu posílá přes celý bar světlé pivo, které mine několik černochů a černošek, až se zastaví před ženou světlejší pleti. Ve stejný moment se na obrazovce objeví nápis „světlejší je někdy lepší“. Reklamu na svém twitteru označ...

Ilustrátorem roku je Šrámek, zvěčňující mizející budovy. Absolutní vítězkou je šperkařka Aleinikava

28.března » RadioWave
Ceny Czech Grand Design znají své vítěze. Ilustrátorem roku je Jan Šrámek, jako fotograf zaujal Václav Jirásek a celkovou vítězkou dvanáctého ročníku se stala šperkařka Nastassia Aleinikava, jak informuje server Aktuálně.cz.

Soundtrack k Psímu ostrovu je plný japonských vlivů. Film prý ale Japonce zobrazuje stereotypně

27.března » RadioWave
Na internetových stránkách Spotify se objevil soundtrack k novému animovanému filmu Wese Andersona Psí ostrov. Jeho autorem je Alexandre Desplat, který s Andersonem spolupracuje od snímku Fantastický pan Lišák.

Islandský prezident běhá kolem svého sídla a sbírá odpadky. Zbláznil se? Ne, provozuje plogging!

27.března » RadioWave
„Jsem tak hrdá na svého prezidenta. Když jsem běžela kolem prezidentského sídla Bessastaðir, zastihla jsem ho, jak po cestě sbírá odpadky,“ tímto komentářem doprovodila společnou fotografii na Facebooku Islanďanka Halldóra Gyða Matthíasdóttir.

Francouzský číšník nesouhlasí s propuštěním. Být protivný je prý součástí jeho kultury

27.března » RadioWave
Francouzský číšník Guillaume Rey byl za své protivné, agresivní a neuctivé chování propuštěn z restaurace v kanadském Vancouveru. Proti propuštění se ohradil a podal na restauraci žalobu u Soudu pro lidská práva v Britské Columbii. Své chování háj...

Tato informační stránka o Guillaume Rey zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Guillaume Rey" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes