Michal Riško

Vztahuje se k

Jednatel KV Areny končí. Rada města jej odvolala

8.června » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Do 15. června má jednatel KV Areny a karlovarský radní Vladimír Kvasnička ultimátum, aby předal veškerou dokumentaci a materiály.

O stadiony se majitelé nestarali. Opraví je město

3.června » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Po letech problematických pronájmů či prodejů se členové karlovarských sportovních klubů dočkají zmodernizovaných areálů.

Vary koupí pro stadion náčiní za dva miliony, polepší si běžci i skokani

1.června » iRegiony Impuls
Karlovy Vary dále investují do dlouho neudržovaného atletického areálu někdejšího AC Start. Aktuálně mají připravené dva miliony na nákup sportovního náčiní.

Vary koupí pro stadion náčiní za dva miliony, polepší si běžci i skokani

1.června » iDNES.cz
Karlovy Vary dále investují do dlouho neudržovaného atletického areálu někdejšího AC Start. Aktuálně mají připravené dva miliony na nákup sportovního náčiní. Další články k tématu: Karlovy Vary propásly šanci získat areál klubu AC Start se stadion...

Karlovy Vary začnou modernizovat vybavení stadionu v Tuhnicích

31.května » vz24.cz
Karlovy Vary - Karlovy Vary začnou postupně modernizovat sportovní vybavení atletického stadionu v Tuhnicích. Letos na to dá město zhruba dva miliony korun, řekl dnes novinářům náměstek primátora Michal Riško (ČSSD).

Opravy Tržní kolonády se po pěti letech chýlí ke konci

23.května » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Na nový kabát historické Tržní kolonády se došívají poslední knoflíky. Pátá etapa opravy se chýlí ke konci.

Senior taxi pomáhají nově v dalších městech, odvezou na nákup i k lékaři

Karlovarský kraj - Senior busů či expresů přibude ve městech v Karlovarském kraji. Po vzoru Sokolova, který s touto službou seniorům před lety přišel, se nově přidají v Mariánských Lázních, v Kraslicích nebo Karlových Varech.

Město ustoupilo a pustilo místo v nadaci MFF kraji

Karlovarský kraj - Přestože nedávno létaly mezi Karlovarským krajem a Karlovými Vary kvůli postu v nadaci mezinárodního filmového festivalu (MFF) hromy a blesky, situace se uklidnila.

Autentické, ale prohnilé tržní krámky město opraví

24.března » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Jsou chloubou karlovarské lázeňské zóny a jejich autentičnost návštěvníky uchvacuje. Přesto je životnost tržních krámků, postavených před sto lety, u konce a bez oprav by spadly.

Koupí město Tržnici? Většina radních je pro

19.března » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Musela to být ostrá výměna názorů, protože primátor Kulhánek (KOA) prohlásil, že se mu při ní rosilo čelo.

Karlovy Vary opraví provizorní dřevěné krámky, které slouží už sto let

19.března » iRegiony Impuls
Kompletní obnova čeká letos dřevěné krámky v lázeňském centru Karlových Varů. Stejně jako Tržní kolonáda vznikly coby provizorní stavba, na místě už ale stojí asi sto let. Radnice za jejich opravu zaplatí 19 milionů korun.

Tato informační stránka o Michal Riško zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Riško" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes