RoadCycling.cz

Popis:

RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

URL:

http://www.roadcycling.cz

Katalog:

Sport → Cyklistika

Publikuje:

2,9 položek/den

Sky končí

14:11
Blíží se konec impéria? Britský tým Sky dnes ráno oznámil, že od roku 2020 je bez sponzora. Společnost Sky skončí s podporou cyklistického týmu na konci roku 2019 a vedení tým musí shánět nového sponzora. Znamená to konec nejbohatší a nejúspěšnější stáje současnosti?

Slovinský zázrak - 2. díl

12:25
Ve dvou dílech se věnujeme slovinské cyklistice a překvapivému faktu, že dvoumiliónová zemička má tolik skvělých profesionálů na nejvyšší úrovni. Za čím stojí slovinský úspěch?

Sagan zkusí i Lutych - Bastogne - Lutych

11.prosince
Tým BORA-hansgrohe představil na tiskové konferenci na Mallorce plány a cíle na rok 2019. Peter Sagan si protáhne klasikářskou sezónu o ardenské klasiky Amstel Gold Race a Lutych - Bastogne - Lutych. Pascal Ackermann si vyzkouší italské Giro a Emanuel Buchmann bude lídrem na Tour de France.

Holky z GT Opportunity Brno na zdi

10.prosince
Příprava na novou sezónu je v plném proudu a není to jen o nabíhání kilometrů a hodinách strávených na válcích či v posilovně.

Giro, nebo Tour? Nibali vybírá svůj cíl

10.prosince
Vincenzo Nibali zatím stále neví, na jaký třítýdenní závod se v příštím roce zaměří. Nevyloučil ani možnost účasti na Giro d'Italia i Tour de France. Rozhodnout by se mělo na probíhajícím soustředění týmu Bahrain - Merida v Chorvatsku.

Slovinský zázrak - 1. díl

9.prosince
Slovinsko není zrovna tradičně cyklistická země, ale v posledních letech je její úspěšnost fenomenální. Co stojí za zázračným úspěchem této malé země?

Zakarin se zaměří na Giro ďItalia

8.prosince
Tým Katusha - Alpecin byl oficiálně představen na prezentaci v německém Koblenzu. Zde Ilnur Zakarin oznámil záměr soustředit se na italské Giro. Na Tour de France bude lídrem pravděpodobně sprinter Marcel Kittel.

Silné okamžiky domácí scény 2018 - velké finále Závodu míru U23

7.prosince
Většinou se v poslední etapě Závodu míru U23 už celkové pořadí nemění, ale letos ano. Nejlepší třiadvacítkář sezóny vše zvrátil až poslední den.

Pozvánka na Mistrovství České republiky mládeže v cyklokrosu

7.prosince
Cyklistický oddíl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav vás zve na Mistrovství České republiky kategorií mládeže a juniorů, a na mezinárodní závod TOI TOI Cupu kategorie C1 dne 15. prosince 2018.

Chci vyhrát velkou klasiku, říká Oliver Naesen

6.prosince
Belgičan Oliver Naesen patří ke klasikářské špičce poměrně krátkou dobu. Před dvěma lety vyhrál jednorázový závod Bretagne Classic a o rok později už byl lídrem týmu AG2R La Mondiale. O letošní sezóně, ambicích a životě ve Flandrech jsme s Oliverem Naesenem mluvili na prvním soustředění týmu ve francouzském středisku Vaujany.

Třicet závodníků v Israel Cycling Academy

6.prosince
Celých třicet cyklistů čítá soupiska profesionálního kontinentálního týmu Israel Cycling Academy. Celek českého závodníka Daniela Turka na příští rok výrazně posiloval.

Karel Vacek – nejlepší český junior vstupuje do profesionálního pelotonu

6.prosince
Karel Vacek přestupuje do Hagens Berman Axeon. V den svých 18. narozenin podepsal první profesionální smlouvu a dále míří za svým velkým snem – vyhrát Tour de France.

Esteban Chaves se v únoru vrátí k závodům

6.prosince
Esteban Chaves ukončí dlouhou závodní pauzu v únoru příštího roku na startu etapáku Kolem Valencie. Většinu letošní sezóny se kolumbijský cyklista musel léčit z virového onemocnění.

Silné okamžiky domácí scény 2018 - Remco Evenepoel na ZMJ

6.prosince
Pokud by se jednalo jen o jeden okamžik, tak by to asi byla závěrečná etapa Závodu míru juniorů. Ale měli jsme možnost sledovat Remca Evenepoela po celý etapový závod a potom ještě při evropském šampionátu v Brně a ve Zlíně. A vždy byl excelentní.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes