Katalog:

Sport → Cyklistika

Publikuje:

3,8 položek/den

I takto se to dá udělat. McNulty chytil v prvních dvou etapách pořádný zásek a dnes vyhrál časovku. Navíc Ayuso jde do žlutého,

8:20
Brandon McNulty měl podle dosavadních sezónních výsledků patřit mezi kandidáty top deset konečné klasifikace. Ovšem v prvních dvou etapách Tour de Romandie chytil takový zásek, že do časovky odstartoval jako jedenáctý v pořadí. Jenže se mu sešly dvě věci: měl překvapivě dobré nohy a jel na rozdíl od jezdců z popředních pozic průběžného pořadí za sucha. UAE Emirates nakonec slavilo dvakrát. Juan A…

Napodruhé už to bylo o dost lepší. Desítka se určitě počítá. Na svědomí ji má Šimon Vaníček. Až za ním dojeli nejlepší jezdci V

20:57
Druhá etapa Le Tour de Bretagne Cycliste (2.2) byla ve srovnání s tou první kopcovitější. Poté, co byl dostižen denní únik zaútočil Alexis Guerin a přijel do cíle sólo. Ve spurtu téměř osmdesátihlavého pelotonu se na desáté místo prosadil Šimon Vaníček z ATT Investments. Je to jeho druhý nejlepší výsledek v závodech UCI, pomineme-li loňský domácí šampionát.

L´Etape Czech chystá třetí etapu po rovině, startuje Kolo pro život, na vzestupu je i Enduro série nebo Gravel series

16:33
Víkend slibuje oteplení, tedy další impuls pro rozjezd cyklistické sezony, kdo by ho snad ještě odkládal… „Žijeme v krásné době pro cyklistiku a my k tomu snad přispíváme,“ říká Tomáš Pravenec, ředitel Petr Čech Sport, která se v tomto teritoriu stává velmi důležitým hráčem napříč disciplínami. Co ještě chystá kromě sobotního startu seriálu horských kol Kolo pro život?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes