Mark Roberts

Vztahuje se k

Rusové posilují bezpečnostní složky na fotbalovém šampionátu. I kvůli fanouškům Anglie

24.května » Seznam Zprávy
Fotbalové mistrovství světa v Rusku začíná za necelý měsíc. Britská policie teď upozorňuje fanoušky, že na turnaji mají očekávat zvýšená bezpečnostní opatření.

Anglickým fanouškům radí policie stáhnout vlajky na fotbalovém mistrovství světa v Rusku

27.dubna » Český rozhlas
Angličtí příznivci fotbalu možná na letním světovém šampionátu v kopané přijdou o jedno ze svých největších potěšení, zamýšlí se britský týdeník Sunday Times.

Další razie, britská policie zadržela již pátého džihádistu. Plánovali bombový útok na konci roku

30.prosince » Lidovky.cz
V pátek v noci provedla v Sheffieldu britská policie razii a zadržela muže, který byl pravděpodobně napojen na skupinu nejméně dalších čtyř osob, která plánovala o Vánocích či Silvestru zaútočit výbušninami. Čtyři muži již byli zadrženi, dva už st...

Teroristé v Londýně najeli do lidí, pak bodali v restauraci. Sedm obětí

3. června 2017 V centru Londýna vjela v sobotu pozdě večer na mostě London Bridge dodávka do lidí. Pachatelé posléze do chodců bodali noži. Následně pobodali i několik lidí v restauraci v nedaleké oblasti Borough Market. Policie označila oba útoky...

Které akcie na trhu v USA teď raději nekupovat?

4.října » Web4Trader
Akcie na trzích v USA se pohybují blízko svých absolutních maxim a některé tituly v příštím roce čeká jistá korekce. Kterým akciím se určitě vyhnout radí Mark Roberts z výzkumné společnosti Off Wall Street.

Britští politici chtějí v Dolní sněmovně řešit útoky na fanoušky při Euru

13.června » Radiožurnál
V britské Dolní sněmovně chtějí ostrovní politici řešit útoky na anglické fanoušky na fotbalovém mistrovství Evropy. Šéf britské policejní mise na Euru ve Francii označil násilnosti ruských příznivců za předem připravené a koordinované.

Tato informační stránka o Mark Roberts zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mark Roberts" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes