Veronika Rodriguez

Vztahuje se k

Bezpečnost pacientů je pro ministerstvo prioritou, o projektu Ukrajina s komorami jedná

Ministerstvo zdravotnictví reaguje na článek Veroniky Rodriguez „Stop zdravotníkům z Ukrajiny. Čeští lékaři se postavili proti náboru z Východu“ v dnešním vydání Deníku, který obsahuje závažné nepřesnosti o přístupu MZ v rámci projektu Ukrajina

Zlínský kraj zaujímá přední příčky v počtu pacientů u nejčastějších onemocnění

19.ledna » Zlínský deník
Cukrovka, vysoký krevní tlak, onemocnění srdce nebo rakovina. Výčet nejčastějších chorob v našem regionu.

Češi více hřeší. Vypijí sedm litrů čistého alkoholu a třetina kouří

19.září » Agris
Zůstáváme rekordmany mezi pijany. Pokud jde o alkohol, každý do sebe ročně „otočí“ trojnásobek světového průměru. Vzrostl i počet kuřáků, cigaretovému dýmu nejčastěji holdují mladí lidé do 25 let.

Škodlivé tuky zabíjejí méně. Češi už nejedí levné margaríny

12.září » Agris
Šest a půl tisíce. Tolik lidí se každoročně zachrání jen díky tomu, že se do potravin přestal přidávat levný margarín. Jeho spotřeba klesla za posledních deset let dokonce na čtvrtinu.

Místo cukru ovoce, sůl nahradí bylinky. Potravináři mění receptury

8.září » Agris
Jeden jediný gram. Přesně tolik soli zbývá lidem na ochucení všech vařených jídel na talířích, pokud nechtějí riskovat mrtvici nebo rakovinu žaludku.

Rodiče jim nečtou. Školáci neumějí pořádně mluvit

31.srpna » Žába na prameni
„Jakmile jim přečtu pohádku, ke které nemají vizuální doprovod, prostě to nevnímají. Začnou si sahat na uši a jsou neklidné. Nakonec zjistím, že ani netuší, o čem to vyprávění bylo,“ popisuje učitelka prvního stupně Pavla Nováčková.

Nezdravé jídlo dostane cejch, plánuje ministerstvo. Inspirací je Izrael

28.srpna » Agris
Češi příliš solí. Přehánějí to i s tukem a cukrem. Ministerstvo zdravotnictví se proto rozhodlo zakročit: všechny „nezdravé“ potraviny se zvýšeným obsahem tuku, cukru nebo soli by mohly dostat varovnou červenou nálepku.

Překvapení lékárníci. Hrozí jim pokuta za prodej bioléčiv

9.srpna » Agris
Lékárny z celého Česka překvapil dopis z ministerstva zemědělství. Úřad jim dal ultimátum. Prodávat bylinný čaj v biokvalitě může přijít některé lékárny draho. Alespoň pokud ho nabízejí na internetu. Platit mají až milion korun.

Chcete dostat muže k doktorovi? Přesvědčte o tom jeho ženu

26.června » Protext
Praha 26. června (PROTEXT) - Nechci si připadat jako hypochondr. Na běhání po doktorech nemám čas. To jsou jen některé z výmluv, které používají čeští muži, když se jim nechce na preventivní prohlídku. Podle průzkumu, který si nechala zpracovat sp...

Před 69 lety hrozila atomová válka. Zažehnala ji chladná hlava a teplá zima

24.června » Deník.cz
Winston Churchill chtěl na Sověty shodit atomovku, prezident Francie de Gaulle mu souhlasně přitakával. Americký prezident Harry Truman byl pro citlivější řešení, sovětskou blokádu Berlína započatou jen před pár hodinami, hodlal vyřešit leteckým m...
Vít Němeček - politik za ODS

Tato informační stránka o Veronika Rodriguez zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Rodriguez" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes