nových článků - klikněte pro zobrazení

Ante Roguljič

Jablonec v generálce podlehl Rapidu, v Rakousku prohrál i do třetice

6.července » iSport.cz
Fotbalistům Jablonce nevyšla generálka na novou sezonu. Svěřenci Petra Rady v Bad Wimsbachu podlehli Rapidu Vídeň 1:2 a na rakouském soustředění i potřetí prohráli.

Jablonec v generálce podlehl Rapidu, v Rakousku prohrál i potřetí

6.července » iFotbal.com
Jablonečtí dobře začali a ve 14. minutě je poslal do vedení Martin Doležal po akci Dominika Pleštila, ale už za tři minuty odpověděl Mert Müldür. Těsně před pauzou Vladimir Jovovič napálil břevno branky Rapidu. Vídeňský tým rozhodl zápas v 80. minut…

Jablonec v Rakousku prohrál i potřetí, Petržela Slovácko k vítězství nedovedl

6.července » ČT sport
Třetí porážka, ale alespoň první gól. Fotbalistům Jablonce nevyšla generálka na novou sezonu. Svěřenci Petra Rady v Bad Wimsbachu podlehli Rapidu Vídeň 1:2 a na rakouském soustředění i potřetí nenašli na soupeře recept.