Zdeněk Rumpík

Related to

Rychlé zprávy: Východočeské divadlo Pardubice láká na prohlídku zákulisí

9.September » i-divadlo.cz
Východočeské divadlo se opět připojí k programu Dnů evropského dědictví, které otevírají brány nejzajímavějších památek. Zájemci si zázemí pardubického divadelního stánku, který už sto deset let zdobí centrum města, budou moci prohlédnout v sobotu...

Se Zdeňkem Rumpíkem nejen o divadle

Přečtěte si rozhovor s oporou pánské části našeho hereckého souboru, jehož členem je už 40 let a jenž v červnu oslaví krásné „kulatiny“...

Jsem šťastná, že můžu hrát...

... říká Ludmila Mecerodová, stálice našeho souboru, která byla při příležitosti 110. výročí divadla oceněna pamětní broží.

Slavnostní galavečer ke 110. výročí VČD

Ve středu 11. prosince jsme si v Městském divadle připomněli významné jubileum pardubického divadelního stánku.

Pardubické Divadelní studio LAIK nastudovalo novou pohádku

22.November » prvnizpravy.cz
Mladé divadelní studio LAIK, které už šest let působí při Východočeském divadle Pardubice, čeká v neděli 24. listopadu premiéra pohádky Dany Bartůňkové Čertův švagr.

Studio LAIK uvede pohádku Čertův švagr

V neděli 24. listopadu se na Malé scévě uskuteční premiéra pohádky Čertův švagr, kterou nastudovali nejmladší členové Studia LAIK.

Studio LAIK se loučí se Strašidly a loupežníky

V neděli 3. listopadu se na Malé scéně uskuteční derniéra autorské pohádky Strašidla a loupežníci, kterou se začínajícími herci nastudoval Zdeněk Rumpík.

Z premiéry Kytice

V neděli 23. června uvedlo Mladé divadelní studio LAIK pod vedením Zdeňka Rumpíka premiéru zbrusu nové dramatizace Erbenovy Kytice.

Erbenova Kytice očima členů studia LAIK

Mladé divadelní studio LAIK uvede v neděli 23. června premiéru nové adaptace Erbenových balad, kterou se začínajícími herci nastudoval Zdeněk Rumpík.

Premiérové momentky

V sobotu 11. května jsme uvedli premiéru Divadelní komedie, kterou v Městském divadle nastudoval režisér Petr Novotný. Nahlédněte s námi na popremiérovou oslavu...

Již zkoušíme Divadelní komedii

V úterý 26. března se na zkušebně uskutečnila první čtená zkouška chystané Divadelní komedie, která bude mít premiéru 11. května.

Tato informační stránka o Zdeněk Rumpík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Rumpík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes