15
new stories - click to show

Ludvík Rutar

Related to

PREVIEW: Šumperk v přípravě zářil, ale... Zůstává adeptem na sestup

9.September » Hokej.cz
Šumperk loni využil toho, že se z Chance ligy nesestupovalo a sestavil mladý (a tedy levný) tým. Letos věděl, že musí razantně posílit.

PŘESTUPY ONLINE: Spousta odchodů v Havířově! Seman do Jihlavy?

1.May » Hokej.cz
V sobotu prvního května o půlnoci oficiálně začalo přestupové období. Dění v Tipsport extralize, v Chance lize a dalších soutěžích sledujeme onlajn.

Další jméno pro obranu Šumperka. Z Olomouce přichází Ludvík Rutar

14.April » Hokej.cz
Tomáš Drtil, Martin Pěnčík a nyní Ludvík Rutar. Šumperská obrana pro nadcházející sezonu poznala svůj třetí dílek. Rutar bude u Draků hostovat z Olomouce.

Napodobil Pastrňáka, teď si Altrichter zahraje s bráchou v Chance lize

2.February » Hokej.cz
Sotva si sedmnáctiletý útočník Jakub Altrichter připsal debut ve druhé nejvyšší švédské soutěži, po roce a půl se vrací zpět do Česka. Hrát bude Chance ligu za Šumperk.

Rutar končí v Havířově: po šesti letech bude hrát za mateřský klub

26.January » Hokej.cz
Společně s příchodem Radka Havla, o kterém už jsme psali, oznámil Havířov i jeden odchod: obránce Ludvík Rutar se přesouvá do Šumperka.

Webkonference SOVAK: Smart metering – dobrý sluha v době covidu

4.November » Vodarenstvi.cz
Ludvík Rutar ze společnosti SUEZ vystoupil na webkonferenci Provoz vodovodů a kanalizací, kterou oproti přechozím letů SOVAK ČR zorganizoval v důsledku epidemiologické situace v online formě, s příspěvkem, kde popsal systém chytrých odečtů/smart m...

Tvrďák Vítek! Předvedl ostré hity, soupeři odcházeli v bolestech

28.September » Hokej.cz
Vsetínský útočník David Vítek v zápase s Havířovem své soupeře nešetřil. Nejprve ostře dohrál obránce Ludvíka Rutara, pro kterého tím utkání skončilo.

PREVIEW: Havířov mezi favority! Proč? Adamský, Režnar a Motor

30.August » Hokej.cz
Po odchodu oblíbeného a úspěšného manažera Patrika Rimmela byly na místě obavy. Klíčová otázka zněla: Dokáže jeho nástupce Pavel Zdráhal vytvořit také tak úspěšný tým?

Novinky v Havířově: podpisy dvou mladých obránců i jedno loučení

10.June » Hokej.cz
Obránci Tomáš Dajčar s Ludvíkem Rutarem pokračují v prvoligovém Havířově, kde se domluvili na další spolupráci. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Hodně krvavé zranění. Rutar dostal pukem do tváře

6.January » Hokej.cz
Havířovský obránce Ludvík Rutar zápas proti Českým Budějovicím nedohrál. Na konci první třetiny totiž dostal pukem do tváře. Rutar odjel do kabin a na ledě po něm zbyla spousta krve...

Ice pigging také v Benešově

2.January » Vodarenstvi.cz
V závěru roku 2019 se město Benešov ve spolupráci s provozovatelem vodovodu, společností Vodohospodářská společnost Benešov, rozhodlo využít inovativní metodu čištění vodovodní sítě pomocí ledové tříště. Jedná se o takzvaný Ice pigging. V závěru r...

Tato informační stránka o Ludvík Rutar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludvík Rutar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes