15
new stories - click to show

Ondřej Rychlý

Related to

Francis Scott Fitzgerald: Velký Gatsby

25.December » ČRo 3 Vltava
Dramatizace Kristina Májová. Dramaturgie Renata Venclová. Režie Lukáš Hlavica. Účinkují Ondřej Rychlý, Ondřej Brousek, Magdaléna Borová, Petr Lněnička, Dana Černá a další.

Francis Scott Fitzgerald: Velký Gatsby. Příběh tragické deziluze

25.December » ČRo
Premiéru dvoudílné dramatizace slavného románu uvádíme k 80. výročí úmrtí amerického „autora jazzového věku“ F. S. Fitzgeralda. V titulní roli Ondřej Brousek.

Gránského mladší brácha Tom Sean boduje: Složil klip pro Davida a Sabinu Laurinovou!

15.December » Aha!
Díky charitativnímu hitu seriálu Sestřičky Modrý kód na sebe Díky Vám opět zabodoval mladý zpěvák Tom Sean (16)! Mladší bratr herce Davida Gránského (28) k němuž totiž složil hudbu!

Sestřičky natočily vánoční videoklip plný díků!

6.December » Prima Ženy
Herci ze seriálu Sestřičky natočili vánoční song a videoklip Díky vám, který je poděkováním všem zdravotníkům za obětavou péči a nasazení nejen v této době.

Musel jsem jít na dřeň a čerpat ze svých ne úplně příjemných zkušeností, říká Ondřej Rychlý

25.November » Metro
Potvrzuje známou pravdu, že krev není voda. Jeho matka Pavla Vojáčková je vyhledávaná divadelní a dabingová herečka, stejně jako jeho otec Petr Rychlý, kterého navíc zná celý televizní národ jako doktora Mázla, doyena z Růžovky. Také Ondřej si mom...

Přijmout sebe sama s veškerou temnotou. Equus míří daleko za běžná tabu

24.October » iDNES.cz
Jak vysvětlit oheň? A jak ho zkrotit? Jasné otázky si klade chystaná novinka pražského Činoherního klubu Equus, která vypráví o temných zákoutích lidské duše. Konkrétně příběh chlapce Alana Stranga, který v jezdeckých stájích oslepil šest koní a j...

Začal si užívat jinde?

23.October » NašeHvězdy.cz
Známý český herec ONDŘEJ RYCHLÝ (28) nyní září v primáckém seriálu Sestřičky Modrý kód. Jeho partnerka TEREZA KRIPPNEROVÁ (31) by ale byla údajně raději, kdyby tam vůbec nehrál. Co jí začalo vadit? Pohledný mladý herec a syn legendy z Ordinace v r...

Bez roucha: ideální oddechovka do dnešní doby

18.October » Kulturio.cz
Září se v divadlech neslo ve znamení odložených premiér. Nejinak tomu bylo také v pražském Divadle v Dlouhé. The post Bez roucha: ideální oddechovka do dnešní doby appeared first on Kulturio.cz .

Kretschmerová, Merunková, Hartl, Rychlý a další: 6 herců skoleno covidem v jednom studiu!

14.October » Blesk.cz
Stačilo jedno natáčení a hned to skončilo šesti nemocnými herci. S covidem-19 kromě Petra Čtvrtníčka (56) bojovali i jeho kolegové včetně herečky a dabérky Růženy Merunkové (80). Jen Jiří Lábus (70) vyvázl! Jak to?

Herecká tragédie? Šest hvězd se nakazilo ve studiu!

14.October » Aha!
Stačilo ve studiu točit audioknihu Strašidlo cantervillské, a v tu ránu mělo šest herců covid-19. Jediný Jiří Lábus (70) ze spárů nebezpečného viru vyvázl. „Protože daboval strašidlo a je hypochondr,“ řekla deníku Aha! Růžena Merunková (80), která...

Změna v repertoáru: Švejk / Schwejk (Městská divadla pražská)

7.October » i-divadlo.cz
Pražská premiéra inscenace, původně plánovaná na březen 2020 a poté přesunutá na říjen 2020, byla znovu odložena.

Změna v repertoáru: Tajemná záře nad Vilou (Divadlo Letí)

7.October » i-divadlo.cz
Inscenace se měla v září 2020 vrátit na repertoár v obnovené premiéře, termín musel být kvůli karanténním opatřením odložen na říjen, došlo i k odložení říjnového termínu. Za Hedviku Řezáčovou roli přebírá Klára Suchá.

Tato informační stránka o Ondřej Rychlý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Rychlý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes