15
new stories - click to show

Dan Sabbagh

Related to

Putin se zapojil do války "na úrovni plukovníka", říkají západní zdroje

18.May » Britské listy
Prezident se zapojuje do rozhodování o pohybech ruských vojáků, říkají zdroje, zatímco šéf britských ozbrojených sil říká, že Ukrajina vítězí, napsal Dan Sabbagh.

Británie: Polovina ruských jednotek v ukrajinském pohraničí se může ihned zapojit do útoku

18.February » Britské listy
Dostupné důkazy kontrastují s prohlášeními, že ruské jednotky jsou stahovány, upozorňují Larisa Brownová, Dan Sabbagh a Andrew Roth.

Rusko posílá na hranici s Ukrajinou tisíce dalších vojáků

15.February » Britské listy
Rusko posílá na ukrajinskou hranici tisíce dalších vojáků, což znamená, že se krize navzdory pondělnímu tvrzení Kremlu o opaku dál vyostřuje, upozorňují Dan Sabbagh a Jessica Elgotová.

Vyšlo najevo další lhaní Borise Johnsona

26.January » Britské listy
Loni v létě v době chaotického odchodu amerických vojáků z Afghánistánu, kdy měla Velká Británie povinnost evakuovat z Afghánistánu tamější občany, kteří do té doby spolupracovali s britskými institucemi, aby je Taliban nezabil, vznikla kontroverze,…

Dokázal by Putin okupovat celou Ukrajinu?

11.January » Britské listy
Ruská vojenská převaha je drtivá, ale úplná invaze a okupace Ukrajiny, to je něco jinéhoÚplná invaze na Ukrajinu s cílem pacifikovat hlavní město Kyjev by vedla k tomu, že by Vladimir Putin zahájil válku takového rozsahu, jakou jsme neviděli od Irák…

Tato informační stránka o Dan Sabbagh zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Sabbagh" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes