Jana Šafránková

Vztahuje se k

Kolín zkontroluje všech svých 11 tisíc stromů

9.února » Kolínský deník
Kolín – 11 tisíc. To je číslo označující počet stromů ve městě. Jasné tedy je, že takovéto množství zeleně potřebuje patřičnou údržbu a také kontrolu. V rozpočtu města proto nyní přibyla částka jeden milion korun na kompletní inventarizaci dřevin ...

SPOLEČNOST: Prapodivní experti

4.září » Neviditelný Pes
V tisku i na webech často vystupují různí orientalisté a odborníci na islám, kteří v různé míře peskují občany ČR, že jsou nábožensky a politicky nevzdělaní a věří hysterickým islamofobům a vlastně nepochopením islámu nahrávají Islámskému státu v ...

PRÁVO: Český stát jako kuplířka?

24.ledna » Neviditelný Pes
Dne 18. ledna 2017 se konalo v Justičním areálu v Praze na Míčánkách veřejné soudní jednání s ředitelkou Střední zdravotnické školy v Ruské, PhDr. Ivankou Kohoutovou, která je nařčena, že neumožnila nosit muslimským studentkám hidžáb.

ÚVAHA: O ženách, nevinnosti a islámu

21.května » Neviditelný Pes
Jsou to asi už dva roky, kdy jsem oknem pozorovala poměrně velkou skupinu mladých lidí, mladíků a dívek, asi cizinců, kteří na velkém travnatém prostoru hráli jakousi pohybovou hru, byli krásní, bezprostřední a vypadali až dětsky nevinně.

SPOLEČNOST: O vkládání břemen

14.května » Neviditelný Pes
V souvislosti s migrační krizí v Evropě a také v souvislosti s faktem, že většina příchozích je z muslimských zemí, zažívá česká společnost těžké časy.
Pavel Blažek - Český právník

Tato informační stránka o Jana Šafránková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Šafránková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes