15
new stories - click to show

Petr Sáha

Related to

Zlínští vědci pracují na inovacích v oblasti akumulace energie

23.November » Solární Novinky cz
Zacíleno na akumulaci energie Projekt StoRIES se bude zabývat cílem tzv. Evropské zelené dohody (European Green Deal), který má zajistit, aby EU do roku 2050 dosáhla klimatické neutrality, a zaměří se na odvětví energetiky, které má být transformo...

V České konferenci rektorů bude mít zástupce i zlínská univerzita

9.June » Zlin.cz
Ve čtvrtek 3. června byl na 161. zasedání Pléna České konference rektorů, které se konalo v Brně, zvolen místopředsedou zlínský rektor Vladimír Sedlařík. Funkci předsedy bude vykonávat rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš.

Zlínská univerzita má zastoupení v České konferenci rektorů

Místopředsedou České konference rektorů (ČKR) byl ve čtvrtek 3. června zvolen rektor Univerzity Tomáše Bati (UTB) ve Zlíně Vladimír Sedlařík.

Host Apetýtu: Petr Sáha

27.May » ČRo Brno
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně letos slaví 20 let. Hostem bude její zakladatel a první rektor univerzity Petr Sáha. Proč ve Zlíně vznikl požadavek na vlastní univerzitu?

Zlínská univerzita připravila k 20. výročí svého založení speciální web

Univerzita Tomáše Bati (UTB) ve Zlíně připravila k letošnímu 20. výročí svého založení speciální webovou stránku, takzvanou microsite, která mapuje vývoj univerzity a ukazuje, jak instituce změnila tvář celého města.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně slaví 20 let. K výročí si nadělila digitální dvojče

1.May » Zlin.cz
Mapa na první pohled zaujme hlavně svým designovým zpracováním. Širší centrum města je zde zachyceno ve 3D grafice v reálném čase bez nutnosti jakékoliv instalace.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně slaví 20 let

19.January » idobryden.cz
20 let od svého založení si připomíná Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Vznikla k 1. lednu 2001 vyčleněním fakulty technologické (FT), fakulty managementu a ekonomiky (FaME) a Kolejí a menz z brněnského Vysokého učení technického (VUT). Zákon...

Zlín: Univerzita Tomáše Bati slaví dvacet let

Dvacet let od svého založení si připomíná Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Z důvodu koronavirové pandemie si bude univerzita výročí připomínat převážně v on-line prostředí.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně slaví 20 let

8.January » Zlin.cz
Zákon o zřízení univerzity podepsal tehdejší prezident Václav Havel už v listopadu roku 2000. „Na počátku měla univerzita dvě fakulty, a to technologickou a managementu a ekonomiky.

Zlínské centrum obouvání získalo ocenění na Tchaj-wanu

2.January » Zlin.cz
Plakáty, které reprezentovaly zlínské centrum, se dostaly mezi finalisty v kategorii Corporate Identity. Reprezentovaly tři hlavní sekce centra, kterými jsou design a konstrukce obuvi, pokročilé materiály a technologie a akreditovaná zkušební labo...

Další radost zlínské zoo: 600 000. návštěvník

30.September » Zlínský deník
Branou zlínské zoo v neděli 29. září prošel jubilejní 600 000. návštěvník. Stala se jím paní Jana Kukulová z Prahy, která do zoo zavítala se svou rodinou.

Tato informační stránka o Petr Sáha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Sáha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes