15
new stories - click to show

Miloš Šálek

Related to

Trutnov: U Janské kaple stojí opravený kříž

Dřevěný kříž stojící u Janské kaple v Trutnově se dočkal opravy. Spodní část již byla ve velmi špatném stavu a ozdobné prvky dokonce opadaly. Radnice do záchrany unikátního kříže investovala necelých 85.000 Kč.

FOTO: Naháči v Krkonoších vyrazili pěšky na Sněžku

20.December » Krkonošský deník
Zatímco nespokojení hoteliéři vyrazili v pátek ze Špindlerova Mlýna demonstrovat do Prahy i s rolbami, lyžaři poprvé zamířili na sjezdovky. Lidé přijeli na hory nejen kvůli lyžování, ale také na procházky a túry.

Vzácný úkaz! Po více než 400 letech před Vánocemi zazáří „Betlémská hvězda"

20.December » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ „Betlémská hvězda“, která podle Matoušova evangelia zvěstovala příchod Spasitele a dodnes je symbolem Vánoc, po více než 400 letech zazáří na nebi. Vzácný astrologický úkaz bude možné na obloze sledovat tři dny před Štědrým večerem.

Trutnov: Ulice Nad Jezem už je průjezdná

19.December » ParlamentniListy.cz
Město Trutnov zahájilo letos v dubnu kompletní rekonstrukci komunikace v ul. Nad Jezem v Horním Starém Městě. Oprava za necelých 16 milionů korun je téměř u konce a vozidla tak mohou ulicí obousměrně projíždět.

FOTO: Astronomický úkaz na noční obloze, setkání planet Jupiter, Saturn a Měsíce

18.December » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ Trutnovskému fotografovi Miloši Šálkovi se podařilo zachytit zajímavou astronomickou událost na noční obloze: setkání planet Jupiter, Saturn a Měsíce. Záběry pořídil z Černé hory. Je to předzvěst 21. prosince, kdy planety Jupiter a S...

Trutnovští zastupitelé schválili rozpočet města na rok 2021

15.December » ParlamentniListy.cz
Na posledním letošním zasedání Zastupitelstva města Trutnova byl projednán rozpočet města na rok 2021. Ten pro následující rok počítá s pokrytím mandatorních výdajů a dokončením významných investičních akcí z letošního roku. Pro rozpočet hlasovalo...

Trutnov bude mít rozpočet 671 milionů. O kině a skleněné lávce rozhodne v březnu

7.December » Krkonošský deník
Rozpočet Trutnova na rok 2021 se bude pohybovat ve výši 671 milionů korun. Podepsala se něm současná pandemická situace. Rozpočet schválilo v pondělí městské zastupitelstvo. Proti hlasovali dva zastupitelé, sedm se zdrželo, pro bylo 21.

Trutnovští zastupitelé schválili rozpočet města na rok 2021

7.December » Trutnov
Na posledním letošním zasedání Zastupitelstva města Trutnova byl projednán rozpočet města na rok 2021. Ten pro následující rok počítá s pokrytím mandatorních výdajů a dokončením významných investičních akcí z letošního roku. Pro rozpočet hlasovalo...

FOTO: Vánočně vyzdobený park Na Nivách láká na betlémy i fotokoutek nebe-peklo

6.December » Krkonošský deník
Lidé se chodí dívat v Trutnově do vánočně vyzdobeného areálu Střediska volného času (SVČ) Na Nivách.

FOTO: Adventní Trutnov. Večerní procházka k vánočním stromům

4.December » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE/ Trutnovský fotograf Miloš Šálek zaznamenal ve své fotoreportáži podobu města v době adventu.

Trutnov: Město zrevitalizuje lesopark v Šestidomí

4.December » ParlamentniListy.cz
Obyvatelé Šestidomí se mohou těšit na revitalizovaný lesopark. Trutnovská radnice se chystá upravit současný nevzhledný park v prostoru mezi bytovými domy a horkovodem. Přibydou lavičky, herní i cvičební prvky. Město na akci získalo dotaci z Minis...

VIDEO: V Trutnově září vánoční strom. Lesy a parky chystají prodej stromků

29.November » Krkonošský deník
/VIDEO, FOTOGALERIE/ V Trutnově na Krakonošově náměstí už svítí vánoční strom. Rozzářil se první adventní neděli o půl páté.

Tato informační stránka o Miloš Šálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Šálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes