Jan Saleta

Vztahuje se k

Ptačí chřipka: lidé dostávají peníze za utracené slepice

18.srpna » Brněnský deník
Jižní Morava – Ke stokoruně od státu dostanou darem od kraje sedmdesát korun za každou slepici utracenou kvůli ptačí chřipce chovatelé na Krumlovsku a Ivančicku. Radnice právě začínají příspěvky vyplácet.

Odškodnění po ptačí chřipce vázne. Chovatelé čekají na peníze už tři měsíce

5.června » Moderní Brno
Tři měsíce od okamžiku, kdy chovy drůbeže na jihu Moravy zničila ptačí chřipka, nemá většina drobných chovatelů od státu odškodnění za preventivně vybitou drůbež. Někteří se dokonce odvolávají. Navrhovaná stokoruna za jednu nosnici jim přijde málo.

Odškodnění po ptačí chřipce vázne. Chovatelé čekají na peníze už tři měsíce

5.června » Znojemský deník
Jižní Morava – Tři měsíce od okamžiku, kdy chovy drůbeže na jihu Moravy zničila ptačí chřipka, nemá většina drobných chovatelů od státu odškodnění za preventivně vybitou drůbež. Někteří se dokonce odvolávají. Navrhovaná stokoruna za jednu nosnici ...

Odškodnění za ptačí chřipku pokryje sotva třetinu ztrát, stěžuje si chovatel

18.ledna » Brněnský deník
Jižní Morava - Lidé, kteří přišli o drůbež kvůli ptačí chřipce, mohou požádat o odškodnění. Podle chovatelů je ale nižší než ztráty.

Smutek u prázdného kurníku: slepice jsou jako člen rodiny

16.ledna » Znojemský deník
Moravský Krumlov - Nezvyklé ticho a klid je na dvorku domku Jana Salety na okraji Moravského Krumlova na Znojemsku. Drobný chovatel drůbeže jen se smutkem otevírá kurník, kde měl donedávna desítku slepic a kohouta. Veterináři je před týdnem utrati...

Tato informační stránka o Jan Saleta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Saleta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes