15
new stories - click to show

Richard Saliba

Related to

Místo, kde se psaly brněnské dějiny. Čekají hotel Grand lepší zítřky?

24.April » Forbes
Momentálně tohle místo žádné genius loci nemá. Nic, co by připomínalo jeho někdejší slávu: bohaté a urozené hosty, kteří se promenují třídou Bahnring v nejlepších časech rakouského mocnářství. Na proti kdysi nejluxusnějšímu brněnskému hotelu, jeho...

Palác Jalta po roce? Brňané si do něj cestu našli. Láká na kabaret i restauraci

21.September » Brněnský deník
Opravený Palác Jalta se návštěvníkům poprvé otevřel před rokem. I přes obtíže kvůli koronavirovým opatřením se pasáži daří.

Přijdou náhodou, nebo se jen podívat. Zákazníků je málo, říká prodejkyně z Jalty

13.September » Brněnský deník
Brno - Obchodní pasáž v paláci Jalta, která po letech letos v červnu ožila, zaplnily obchody. V pátek se návštěvníkům slavnostně otevře také kinokabaret. Podle prodejců ale lidé o pasáži zatím často neví.

Legendární pasáž Jalta na brněnském Dominikánském náměstí znovu otevřela.

13.June » Bulvar24.cz
Brněnský funkcionalistický palác Jalta se ve středu slavnostně otevřel po rozsáhlé rekonstrukci pro veřejnost. V pasáži sídlil dříve Tuzex a STB či známá hospoda Neptun. Slavnostním zahájením hosty provázeli moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček i ...

Funkcionalistická pasáž Jalta v Brně se po letech chátrání otevřela veřejnosti

5.June » iROZHLAS
V Brně je po letech chátrání znovu přístupná funkcionalistická pasáž Jalta. Dům z roku 1929 vystřídal za devadesát let řadu funkcí. Poslední roky chátral ve vlastnictví města a je spojený i s údajnou korupční kauzou.

Palác Jalta se otevřel po devatenácti letech. Funkcionalistický dům prošel nákladnou rekonstrukcí

5.June » ČT24
Brněnský funkcionalistický palác Jalta se ve středu slavnostně otevřel po rozsáhlé rekonstrukci pro veřejnost. Budova na Dominikánském náměstí byla zavřená od roku 2000 a dlouho chátrala. Majitel, brněnský podnikatel Richard Saliba, do rekonstrukc...

Pasáž Jalta ožívá. Slavnostní otevření moderoval Leoš Mareš, zpíval Michal David

Brno /VIDEO/ – Legendární pasáž Jalta na brněnském Dominikánském náměstí znovu otevřela. Přesně devadesát let poté, co do ní vstoupili první lidé. Slavnostním zahájením hosty provázeli moderátoři Libor Bouček a Leoš Mareš. Zazpíval i Michal David.

Do brněnského paláce Typos se vrátí život. Hlavně díky plánované pasáži

30.April » iDNES.cz
Majitel funkcionalistického paláce Typos v Brně chystá pasáž z Jezuitské do parku v Rooseveltově ulici. Obnoví desítky bytů, obchůdky i divadelní sál. Park oživí předzahrádka, více zeleně a také vodní prvky. Další články k tématu: Developeři jsou ...

Do brněnského paláce Typos se vrátí život. Hlavně díky plánované pasáži

30.April » iRegiony Impuls
Majitel funkcionalistického paláce Typos v Brně chystá pasáž z Jezuitské do parku v Rooseveltově ulici. Obnoví desítky bytů, obchůdky i divadelní sál. Park oživí předzahrádka, více zeleně a také vodní prvky.

Palác Jalta z filmového Dědictví otevře. Investor za něj zaplatil téměř čtvrt miliardy korun

22.March » Seznam Zprávy
V Brně ožívá palác z filmového Dědictví. Podnikatel investoval do funkcionalistické Jalty skoro čtvrt miliardy korun. Lidé v domě najdou kinokabaret, restauraci nebo salon krásy.

Ruině školy vdechnou nový život. Tým architektů mění nevyužívané prostory

14.February » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ - Trojice architektů v Brně proměňuje chátrající budovy v designové prostory. Nyní začínají pracovat na budově bývalé školy na Šujanově náměstí.

Do kina i na nákupy. Brněnský palác Jalta znovu brzy otevře

2.February » Deník.cz
Zavřené dveře, prázdné výlohy. V této podobě viděli dlouhá léta Brňané palác Jalta. To se změní už za dva měsíce, kdy pusté prostory nahradí restaurace, galerie s módními obchody nebo kinokabaret.

Tato informační stránka o Richard Saliba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Saliba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes