15
new stories - click to show

Matěj Schneider

Related to

Ve Spojených státech řádí opioidy, monopoly a… zlaté rybky

17.July » A2larm
Dnes se ve svodce z USA podíváme na děsivé statistiky drogových úmrtí, na pohyb ve Washingtonu nebo také na to, proč texaští demokraté radši odletěli na výlet, než aby hlasovali ve svém kongresu.

Matěj Schneider: Biden čelí patu v Kongresu. Bude-li ho řešit antimonopolní politikou, je to dobře

Ve vztahu ke Kongresu vypadá aktuálně prezidentování Joea Bidena jako velké zklamání. Problémy mu nedělali primárně „levičáci“, ale hlavně středovější senátoři.

Republikáni, vzor 2021: začátek konce, nebo jen vyčůrávání pozic?

16.July » Finmag
U republikánů je v poslední době živo. Už v polovině května byla z vedení republikánského sněmovního klubu odvolána wyomingská zastupitelka Liz Cheneyová, aby ji záhy nahradila její newyorská kolegyně Elis Stefaniková. Jak moc tahle rošáda vypovíd...

Matěj Schneider: Biden by měl stáhnout žalobu na Assangeho. Měl to udělat už dávno

Julian Assange je nadále držen v britské věznici v takových podmínkách, které i zvláštní zpravodaj OSN Nils Melzer označil za „psychologické mučení“.

Washingtonská hra o monopoly, neřízený výbuch v LA a newyorské bitcoinové jezero

10.July » A2larm
Místo Kongresu jsou středem pozornosti v USA Federální obchodní komise a antimonopolní žaloby. Kromě nich se naše dnešní americká svodka podívá na bizarní příběh jednoho newyorského jezera a fiasko losangeleské policie.

Zřícený dům na Floridě a smrt Mikea Gravela a Donalda Rumsfelda

3.July » A2larm
Spojené státy tento týden řešily dvě úmrtí významných politiků, bombardování na Blízkém východě, průlom v kauze vydání Juliana Assange a také katastrofu na Floridě.

Reforma, nebo kodifikace? Volání po změnách gig economy v USA nepřichází jen zleva

2.July » A2larm
Kalifornské firmy po loňském referendu mohou pracující vést jako „nezávislé kontraktory“. Podaří se jim tento model rozšířit do ostatních států, nebo se blíží reforma?

Jak si psaním vydělat miliony. Substack mění pravidla hry

30.June » Finmag
Používají ji hlavně američtí novináři, ale najdou se tam i Češi. Platforma Substack si raketově získala popularitu, ať už kvůli profitu nebo i volnosti, o čem psát. Texty různých autorů si na ní předplácí už přes půl milionu čtenářů. Proč uspěla a...

Substack mění pravidla hry, novinářům přináší svobodu i vysněné miliony

30.June » Finmag
Používají ji hlavně američtí novináři, ale najdou se tam i Češi. Platforma Substack si raketově získala popularitu, ať už kvůli profitu nebo i volnosti, o čem psát. Texty různých autorů si na ní předplácí už přes půl milionu čtenářů. Proč uspěla a...

Smrt MacAfeeho v katalánské cele a newyorské primárky plné socialistů a podivínů

26.June » A2larm
Dnešní přehled dění ve Spojených státech se zaměřuje především na newyorské primárky a na podivnou smrt miliardáře a zakladatele antivirové společnosti Johna MacAffeeho.

Na vlnách TSS - aneb (zatím) Máte právo žít

21.June » Britské listy
Titulní foto: Twitter Matěje Schneidera. Koalice Trikolóra Svobodní Soukromníci - podle pořadí kandidátů na billboardu spíše Soukromníci Svobodní Trikolóra - občanům této země sděluje zásadní informaci, že prý mají právo žít. Tedy zatím. Než si př...

Schůzka Biden versus Putin proběhla v klidu, alabamská stávka nikoli

19.June » A2larm
Tématem dnešní americké svodky jsou stávkující horníci v Alabamě, antimonopolní revoluce v DC a vztahy Joea Bidena s Vladimirem Putinem, které nejsou tak vyostřené, jak by se mohlo zdát.

Tato informační stránka o Matěj Schneider zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Schneider" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes