15
new stories - click to show

Rob Schneider

Related to

Hubieho Halloween: Recenze

13.October » MovieZone.cz
Víte jak Adam Sandler sliboval, že když nedostane Oscara za Uncut Gems, natočí fakt strašlivě špatný film? No, tak nekecal. Máme ho tady. A já doufám, že členové filmové akademie teď chodí spát s vědomím, že to možná je jejich chyba. Na druhou str...

Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin

3.August » TV Freak
I chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer i několik nových dokumentů.

Trailer: Jak si zkazit dokonalou dovolenou? Stačí omylem pozvat špatnou osobu

22.April » Kinobox.cz
Smolař Tim Morris (David Spade) konečně potkal tu pravou - krásnou, dlouhonohou, blonďatou a bývalou Miss! Když se rýsuje možnost luxusní dovolené v rámci pracovního teambuildingu, Tim sebere veškerou odvahu a dívku přes zprávu pozve, aby jela s ním.

Kdo jsou nejhorší herec a herečka Hollywoodu?

21.February » Kinobox.cz
Konkurence byla veliká, ale na trůnu mohou sedět jenom dva (myšleno mužském a ženském). Radost z toho nejspíš nemají, ale nedá se svítit. Ve "své váze" s přehledem vedou na body (respektive na jejich nedostatek). A "ona" dnes slaví narozeniny.

Tato informační stránka o Rob Schneider zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rob Schneider" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes